Reklama

Pudełko porzucone na podeście: kiedy odkrywają co jest w środku, są wściekli

szczęnięta-w-pudele dog-wow

Pracownicy zaniemówili, kiedy na progu swoich drzwi zobaczyli duże, czerwone plastikowego pudełko, które ktoś podrzucił w nocy.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 16.05.2020, 20:39, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Szokujące jest to, że niektórzy ludzie są w stanie porzucić bezbronne zwierzęta nawet nie zastanawiając się nad ich losem ani nie zważając na to, że opiekę nad nimi będzie musiało przejąć schronisko.Tak też było w przypadku schroniska Paws and Hooves Rescue Foundation w Stilwell w Oklahomie.

Niezwykłe odkrycie

Kiedy otworzyli pudełko, odkryli w nim dziesięć szczeniąt! Cudem, wszystkie pieski jeszcze żyły. Osoba, która je porzuciła, zrobiła kilka dziur, aby umożliwić maluchom oddychanie. Na szczęście, wystarczyło powietrza dla wszystkich szczeniąt.
 
Choć zwierzęta zostały porzucone w ulewnym deszczu, to wewnątrz pudełka było bardzo gorąco. Jeden ze szczeniaków dostał nawet udaru cieplnego.

Schronisko apeluje o pomoc

To straszny sposób na porzucenie szczeniąt - wolotariusze nie ukrywali oburzenia i złości. Na dodatek, niestety schronisko nie miało środków na zapewnienie kompleksowej opieki wszystkim szczeniętom.

Pracownicy schroniska napisali w poście na Facebooku, że nie mają miejsca dla wszystkich piesków. Zaapelowali też do wolontariuszy z rodzin zastępczych o pomoc w opiece nad maluchami.

Na szczęście kilka dni później schronisko poinformowało, że wszystkie szczenięta są teraz w dobrych rękach.

Jeśli Ty też chciałbyś adoptować bezdomnego szczeniaczka, zajrzyj do naszych ogłoszeń.

Na szczęście ta historia skończyła się dobrze, jednak można byłoby jej unikąć, gdyby właściciel zaopiekował się małymi albo zadbał o sterylizację swojego pupila.

Sterylizcja psa - tu znajdziesz wszystko, co powienieneś o niej wiedzieć.
 

 

Posted by Paws and Hooves Rescue Foundation on Friday, April 28, 2017

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz