Reklama

Kobieta słyszy hałas dobiegający z garażu. Kiedy odkrywa, kto jest włamywaczem, wybucha śmiechem!

garaż cat-wow

Choć włamania raczej nie kojarzą nam się z niczym dobrym, zdarzają się i takie, które mają szczęśliwy finał. Zależy, kto jest włamywaczem! 

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano 25.05.2020, 17:04, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Mała włamywaczka

Charity Hendey siedziała u siebie w kuchni, gdy nagle usłyszała dochodzące nie wiadomo skąd miauknięcie. Zdziwiła się, ponieważ nie miała żadnego kota. Rozejrzała się po podwórku – nie zauważyła zwierzęcia. Wróciła więc do domu do rozpoczętych spraw. Gdy po pewnym czasie weszła jednak do garażu, odkryła, kto kilka godzin wcześniej miauczał.

Okazało się, że w jakiś sposób do garażu dostała się dorodna kotka o maści szylkretowej z białym. Gdy Charity weszła do środka, kotka najzwyczajniej w świecie siedziała zadowolona z siebie i patrzyła na kobietę. A kiedy Charity na moment przysiadła… zwierzak ruszył ku niej, wskoczył jej na kolana i zaczął ocierać się o nią głową. Mała włamywaczka okazała się być spragniona pieszczot!

Kotka dwóch domów

Charity ani się spostrzegła, jak minęły dwie godziny od momentu gdy odkryła kotkę w swoim garażu – spędziła z nią czas, głaszcząc ją i pozwalając zwiedzić całe pomieszczenie. Kotka była zachwycona, że mogła pobawić się w samochodzie, a nawet "na pokładzie" łodzi! Wyglądało na to, że zwierzak uznał garaż za swój nowy dom.

Po pewnym czasie kotka wyszła i udała się w swoją stronę – ale już po dwóch dniach znów okazało się, że „utknęła” w garażu Charity – najwyraźniej intencjonalnie!

Kobietę coraz bardziej ciekawiło, skąd wziął się u niej ten niezwykły gość. Okazało się, że kotka należy do jednej z rodzin w sąsiedztwie! Uwielbia natomiast zwiedzać osiedle i jak widać, upodobała sobie pełen ciekawych zakamarków garaż Charity. Kobieta ucieszyła się, że kotka ma swój własny dom – natomiast zawsze mile ją widzi u siebie!

 

Random Cat Decides She Lives In Woman's Garage Now. Charity Hendey was sitting in her kitchen when she suddenly heard a...

Posted by Blessed Cats on Thursday, April 23, 2020

Źródło: TheDodo.com

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz