Reklama

Zaborczy kot spycha opiekuna z krzesła i podbija internet (VIDEO)

Biały kot. cat-happy

Yoshitsune to najśmieszniejszy kot, jakiego w tym tygodniu zobaczycie

Ten prześmieszny kociak przejmuje media społecznościowe, właściwie dzięki... siedzeniu na krześle. Doprawdy, kotom niewiele trzeba, żeby stać się supergwiazdami. Jak one to robią?

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kto w królestwie zwierząt jest najśmieszniejszy?

Ile gatunków zwierząt żyje na świecie – to jedna z największych zagadek biologów. Prawdopodobnie miliony, a wśród nich setki tysięcy zwierząt o zabawnej aparycji. Ale wróćmy na Ziemię (he, he) i przyjrzyjmy się tym zwierzakom, które są nam najbliższe. Kto wygrywa konkurs na najśmieszniejszy gatunek?

Kot domowy, rzecz jasna

Jeden z użytkowników Twittera o nazwie yoshi___ben opublikował niedawno kilka zdjęć swojego kota, które w niesamowitym tempie od razu podbiły media społecznościowe. Post ma już kilkaset tysięcy polubień i wciąż ich przybywa. O co chodzi?

To moje!

Na zdjęciach widać pięcioletnią kotkę Yoshitsune, która siedzi na krześle. Ewidentnie jest wściekła, bo jej opiekun próbuje przycupnąć na koniuszku krzesła.

Dowiedz się, jak wybrać odpowiednie legowisko dla kota

Ci, którzy mają koty, wiedzą, że te czworonogi nie lubią, jak się im wkracza nieproszonym w strefę osobistą. Mina Yoshitsune mówi sama za siebie!

 

Kotka robi wszystko, żeby zepchnąć człowieka z jej ulubionego krzesła. Zapiera się łapami, pcha mężczyznę, a ten nic, ani drgnie. Kotka wpada w furię, jakby krzyczała: „No rusz się!”.

Ruszy się?

Źródło: Bored Panda

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz