Reklama

Uwaga: praca marzeń. Ponad 4000 zł za oglądanie filmów o psach!

Zamek_Disneya dog-wow © Unsplash.com/pan xiaozhen

Takie zlecenie przyjąłby każdy z nas! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Móc przez cały dzień oglądać filmy z ukochanymi czworonogami i jeszcze dostać za to pieniądze? Przecież to fucha marzeń! 

1000$ za obejrzenie dziesięciu filmów Disneya, w których bohaterami są psy to propozycja firmy TakeSpruce, producenta i dystrybutora oleju z konopi siewnych. Powodem (poza oczywiście promocją marki, która posiada w ofercie również olej OCB dla psów) jest uhonorowanie Narodowego Miesiąca Zwierząt, który w USA obchodzony jest w maju. 

W ramach „zlecenia” trzeba wybrać 10 filmów (z listy 15-stu) oraz po obejrzeniu każdego z nich wypełnić specjalną ankietę dotyczącą bohaterów i fabuły. 

Kandydat, który zostanie wybrany do realizacji zadania musi być osobą kochającą psy (choć nie trzeba aktualnie posiadać zwierzaka), uwielbiać filmy Disneya oraz móc obejrzeć 10 filmów niemalże jeden po drugim, bo czas na realizację zadania jest dość krótki. Ważną cechą jest też duża aktywność w social media. 

Poza nagrodą 1000$ wybraniec otrzyma też subskrypcję kanału Disney+ na rok, subskrypcję Barkbox (specjalna usługa, która polega na tym, że każdego miesiąca dostaje się paczkę niespodziankę z artykułami dla psa) oraz oczywiście komplet olejów of sponsora. Niestety stanowisko dostępne jest tylko dla mieszkańców USA (ale może ktoś z rodzimych producentów miałby ochotę na podobne wyzwanie? Dzień Psa obchodzony w Polsce już za 1,5 miesiąca (1 lipca). 

Nie jest to tak naprawdę praca tylko reklama dla producenta, ale nie możemy oprzeć się marzeniom, że takie zlecenie byłoby naprawdę przyjemną opcją na podreperowanie budżetu. Nie sądzicie? 

Źródło: informacja prasowa
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz