Reklama

Adoptowany kotek dziękuje każdego dnia opiekunce tym niezwykłym gestem (VIDEO)

Lulu kociak cat-happy

Koty są uznawane często za zwierzęta zdystansowane a niekiedy nawet niewdzięczne. Lulu zdecydowanie do takich nie należy.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kiedy znalazła nowy dom, swoją wdzięczność zaczęła okazywać w niezwykły sposób. 

Poznajcie Lulu

Kiedy Lulu była jeszcze małym kociakiem, który znalazł się w schronisku, była w zdecydowanie kiepskiej formie. Jej sierść była skołtuniona i miała kilka problemów zdrowotnych. W schronisku spędziła cały rok, ale w końcu udało się znaleźć jej dom. Zaadoptowała ją 10-letnia Kayla, która wraz ze swoją mamą, troskliwie zajęła się Lulu. 

Sierść szybko nabrała blasku, a dobre jedzenie i codzienne zabawy sprawiły, że kotka odzyskała wigor i stała się radosna. Lulu nie zapomniała jednak o tym, że gdyby nie Kayla, nadal byłaby w schronisku, w za ciasnej klatce. 

Poranna niespodzianka 

Pewnego dnia Lulu przyniosła mamie Kaylei niezwykły prezent. Kot przyniósł w pyszczku do łóżka kapcie. Ponieważ kot jest niewielki, a kapcie spore, Lulu musiała  każdy nieść z osobna. Nie jest to zadanie łatwe, bo aby wejść do sypialni, trzeba wspiąć się po schodach na piętro. 

Od tej pory, dbanie o to, by jej opiekunka miała codziennie rano obok łóżka swoje ulubione kapcie, stało się codziennym rytuałem. Lulu codziennie (pojedynczo!) przynosi je do łóżka swojej opiekunce, okazując w ten sposób wdzięczność za nowy dom. 

Chcesz zaadoptować takiego kota jak Lulu? Sprawdź czekające na dom zwierzęta w naszej wyszukiwarce adopcyjnej
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz