Reklama

Sparaliżowany kot ze schroniska daje wszystkim lekcję pokory

Ruda kotka. cat-happy

Weterynarze nie dawali porzuconej kotce zbyt wielkich nadziei: Chloe, czworonożna ofiara przemocy, prawdopodobnie już nigdy nie będzie chodzić. Wtedy na jej drodze pojawia się „dwunożna” szansa.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 23.05.2020, 08:37, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Diagnoza weterynarzy w schronisku jest druzgocąca. W wyniku znęcania się nad zwierzęciem, malutki rudy kotek ma pęknięty kręgosłup. Lekarze są pewni: Chloe już nigdy nie będzie mogła chodzić ani panować nad swoim pęcherzem.

I nagle pojawia się nadzieja!

Kiedy już wszyscy stracili nadzieję na powrót Chloe do pełnego zdrowia, w schronisku pojawia się Hannah Shaw i dostrzega rudego słodziaka. Kobieta poruszona losem kotki, postanawia ją adoptować.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chloe (@_gochloego_) on

Hannah wierzy w Chloe i umożliwia jej odpowiednie leczenie i rehabilitację. Po miesiącach kotka osiąga rewelacyjne wyniki. Zaczyna mieć czucie w brzuchu, stopniowo odzyskuje kontrolę nad pęcherzem, rusza ogonem, a nawet kopie! Któżby się spodziewał?!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chloe (@_gochloego_) on

Lekcja pokory

Choć Chloe nie może hasać i skakać jak inne koty, umie się cieszyć z tego, co ma. Uwielbia się bawić, całą siłę pokłada w przednich łapach, którymi może ruszać i zasuwa po domu jak mały motorek! Cóż za wspaniała dla nas lekcja pokory!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chloe (@_gochloego_) on

Marzysz o adopcji kociaka? Skorzystaj z wyszukiwarki adopcyjnej Wamiz

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz