Reklama

Ten chory, zaniedbany kotek w ciągu 2 miesięcy zamienił się w prawdziwą piękność!

Zaniedbana kotka. cat-wow

Kiedy Molly Sotak znajduje kotkę Dinah, zwierzę jest w fatalnym stanie. Kobieta nie spodziewa się, że po paru miesiącach „brzydkie kociątko” zamieni się w piękność.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 21.05.2020, 19:32, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Brzydkie kociątko

W lipcu ubiegłego roku, mieszkająca w Los Angeles Molly Sotak znalazła porzuconego kota. Zwierzak był obrazem nędzy i rozpaczy. Był wychudzony, odwodniony, miał problemy z oddychaniem, a jego sierść była w fatalnym stanie. Kotka też bardzo bała się ludzi. Molly przez kilka dni miała ją na oku. Dopiero po upływie prawie tygodnia udało się jej zabrać kotkę do przychodni weterynaryjnej.

Hollywoodzka piękność

Lekarz z organizacji zajmującej się opieką nad zwierzętami Stray-Cat-Alliance w Hollywood zauważył, że kotka ma pchły i wrzody na języku, które uniemożliwiały zwierzakowi jedzenie. Ale dzięki dużej cierpliwości i cudownej opiece udało się kotce wyzdrowieć i przejść prawdziwą transformację: z zaniedbanego czworonoga stała się istną pięknością!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dinah 🐾 (@littledinahmite) on

Szczęśliwe zakończenie

Wkrótce organizacji Stray-Cat-Alliance udaje się również znaleźć dom dla zwierzaka. Rebecca Schneider od razu zakochuje się w maluchu, nazywa go Dinah i zabiera do domu.

Chesz dać kotu dom? Zajrzyj do wyszukiwarki adopcyjnej Wamiz

Kotka jest już w pełni zdrowa, uwielbia zabawy i odkrywanie nowych rzeczy. Lubi, kiedy jej opiekunka się z nią bawi i drapie po brzuszku. Dinah doczekała się nawet własnego konta na Instagramie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dinah 🐾 (@littledinahmite) on

Nic tak nie poprawia humoru, jak (prawdziwa) bajka ze szczęśliwym zakończeniem.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz