Reklama

Wycieczka łodzią: scena, która rozgrywa się na brzegu jeziora, odbiera im głos!

rodzina-żegluje-na-jeziorze dog-wow © Unsplash

Kiedy Charlie miał około 4 lat, został uratowany przez swoją rodzinę, do której teraz jest bardzo przywiązany. Choć pies nigdy nie opuszcza swoich właścicieli, to jest jeden wyjątek od tej reguły...

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Charlie nie czuje się komfortowo podczas żeglowania, dlatego za każdym razem, gdy jego rodzina wypływa swoją łódką na wycieczkę, piesek zostaje na brzegu.

Ruch łodzi sprawia, ze Charlie czuje stres, dlatego pies czeka na pomoście i patrzy, jak jego bliscy wypływają w głąb jeziora. Po czym, po cichu wraca do domu, aby odpocząć i poczekać na ich powrót. 

Tęsknota silniejsza niż lęk?

Kilka tygodni temu doszło do sytuacji, której nikt się nie spodziewał. Tym razem, Charlie stał na brzegu znacznie dłużej niż to zwykle bywało. Jego rodzina szybko zorientowała się, że coś jest nie tak.

Widząc, że zwierzę jest przygnębione, postanowili zawrócić. Charlie jednak nie czekał aż ukochani właściciele dopłyną do brzegu. Piesek, po prostu, wskoczył do wody i popłynął w ich kierunku.

Prawdziwy żeglarz

W mniej niż minutę, Charlie był na pokładzie łodzi, dumny i szczęśliwy ze swojego wyczynu. Wygląda na to, że raz na zawsze pokonał strach przed żeglowniem. Tęsknota okazała się dużo silniejsza!

Od teraz pory, rodzina może regularnie organizować wycieczki statkiem z ukochanym czworonogiem na pokładzie! Trzeba przyznać, że teraz Charlie to prawdziwy żeglarz! 

Sami zobaczcie ten przełomowy w życiu Charlie’ego moment!

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz