Reklama

Suczka straciła oboje opiekunów. Jej reakcja łamie serce

Pies_suczka_z_ozarowic dog-sad

Suczka straciła w krótkim czasie oboje opiekunów

© Facebook.com/Schronisko dla zwierząt w Zawierciu

Maleńki pies, którego spotkała wielka tragedia. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ożarowice to niewielka gmina w województwie śląskim. To tam niedawno na ulicach pojawiła się mała, podpalana sunia. Samotna i opuszczona. 

Suczka błąkała się, bo straciła oboje opiekunów. Mężczyzna zmarł, a jego żona została odwieziona do ośrodka opieki. Dokarmiali ją sąsiedzi, ale pies całe dnie był pozostawiony samemu sobie. 

Suczka została odłowiona i umieszczona w Schronisku dla zwierząt w Zawierciu. Jest przerażona i cała się trzęsie. Niestety nie wiadomo nawet, jak suczka miała na imię. 

Mały piesek, który stracił oboje opiekunów, potrzebuje przede wszystkim miłości i opieki. Czy znajdzie się ktoś, kto osamotnionemu psu da ciepły kąt i nieco czułości? 

Osoby, które rozpoznają pieska i mogą pomóc w odzyskaniu jej imienia oraz wszystkie osoby, które chciałyby dać psiuni nowy dom, są proszone o kontakt ze schroniskiem. 
 

 

Przerażona suczka trafiła pod naszą opiekę 😪😓 Ta malutka sunia została zupełnie sama -w krótkim czasie straciła swojego Pana a jej Pani została zebrana do ośrodka około pół roku temu. Od tego czasu błąkała się po ulicach Ożarowic a dokarmiania była przez sąsiadów. Czekamy na propozycje imienia dla tej malutkiej wystraszonej suni- mamy nadzieję że przyniesie jej szczęście i szybko znajdzie nowy kochający domek 😊

Posted by Schronisko Dla Zwierząt W Zawierciu on Saturday, May 16, 2020

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz