Reklama

Kojec to za mało: ta kobieta zbudowała dla swoich yorków... osobny dom

Dwa yorki za firanką. dog-wow

Przed remontem "pałac" wyglądał jak zwyczajny salon

© Twitter @iMDRW

Wielu z nas rozpieszcza swoje czworonogi jak własne dzieci. Kupujemy im zabawki i łakocie, poświęcamy im dużo czasu na przytulanie i zabawę. Jednak pewna kobieta uznała, że to wszystko to za mało. I postanowiła swoim psom zbudować osobny dom!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Pomimo udzielanych przez nas wielu rad, jak rozsądnie opiekować się czworonogami, wielu z nas nie może się powstrzymać i rozpieszcza je jakby były dziećmi. Odrobina „rozpusty” nikomu nie zaszkodzi, ale czasem sprawa potrafi wymknąć się spod kontroli.

Pewna kobieta, znudzona siedzeniem w domu z powodu koronawirusa, wpadła na pomysł, by zrobić dla swoich dwóch yorków – Ginger i Fergie – coś wyjątkowego. Zdecydowała, że jeden pokój w domu przeznaczy dla czworonogów i zorganizuje im tam piękną przestrzeń do zamieszkania.

Poznaj rasę: york

Dumna ze swojego dzieła, kobieta podzieliła się z użytkownikami Twittera opisem, jak wyglądał cały proces tworzenia niezwykłego „domku”.

Przed remontem pokój wyglądał jak najzwyczajniejszy w świecie salon z telewizorem. Zatem trzeba było usunąć stamtąd wszystkie meble i sprzęty.

Pod oknem pokoju zbudowano drewniane psie domki, które wyglądały jak miniaturowe pałace.

Choć nie było to potrzebne, Ginger i Fergie próbowały pomóc w realizacji przedsięwzięcia.

Cały remont trwał ponad 15 dni, ponieważ wszystko trzeba było zrobić od podstaw. Każdy element „pałaców” musiał został obroniony przez stolarza.

Przywiązanie do detali: po postawieniu psich domków, zostały one pomalowane i urządzone. Na ścianach pojawiły się nawet portrety słodkich yorków!

Najważniejsze, że „pałacyki” spodobały się psiakom. Wraz z nimi zachwyciło się również prawie 30 tysięcy użytkowników Twittera! Nie pozostało nam nic innego, jak przyznać, że rozpieszczanie zwierzaków w tym przypadku osiągnęło efekt imponujący.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz