Reklama

Golden retrievery uczą szczeniaka, jak być prawdziwym psem i jest to przeurocze (VIDEO)

golden-retrievery-z-suczką-shamrock dog-happy

Golden retrievery z suczką Shamrock

Kiedy mała Shamrock trafiła do rodziny zastępczej nie miała zielonego pojęcia jak się zachowywać. Na szczęście, z pomocą przyszły jej dwa urocze golden retrievery.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Kim Downie, mama zastępcza szczeniaka przyznaje, że suczka na początku zupełnie nie wiedziała jak się bawić. Jedyne, co robiła to gryzła ogony swoich starszych braci. Bardzo chciała stać się członkiem grupy, ale była bardzo zagubiona i nie wiedziała jak się do tego zabrać. 

Shamrock trafiła do rodziny zastępczej z powodu problemów ze wzrokiem. Obecnie, z powodu koronawirusa Kim nie ma pracy i jest częściej w domu, dlatego wraz ze swoja rodziną zgodziła się zaopiekować szczeniakiem.  

“Mam już dwa golden retrievery, więc pomyślałam, że one pomogą mi wychować uroczego małego golden retrievera” - przyznała Kim. “Na początku były trochę sceptyczne, ale z czasem przekonały się do tego pomysłu” - dodaje. 

Szkoła życia

Kim wraz ze swoją rodziny stara się przekonać małego golden retrievera, że ludzie są mili i, że nie ma powodu, aby być przestraszonym i nieśmiałym szczeniakiem. “Pozostałe psy pokazują szczeniakowi, jak bawić się jak prawdziwy golden retriever, jak taplać się w błocie, jak robić bałagan” - opowiada kobieta. 

Przeczytaj, w jaki sposób szczenięta uczą się od innych psów

Julep uwielbia przytulać się do małej Shamrock i się z nią bawić. Natomiast, Mojito zachowuje się jak mama, jest bardzo opiekuńcza i chroni małą. Opiekunowie nauczyli też Shamrock podstawowych komend oraz chodzenia na smyczy. 

Nowe życie

Teraz po dwóch tygodniach w rodzinie Kim, przyszedł czas na nowy etap w życiu Shamrock. Suczkę zaadoptowała rodzina z małym dzieckiem. 

“To był wspaniały czas, mieć ją tutaj z nami w domu, zajęła nasze myśli w tym trudnym dla nas czasie” - przyznaje ze wzruszeniem Kim.   

Trzymamy kciuku za Shamrock i jej nowe życie!

 
Golden Retrievers Teach Golden Foster Puppy How To Dog

Golden retriever puppy makes her foster mom cry when she gets adopted ❤️️

Posted by The Dodo on Tuesday, May 12, 2020

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz