Reklama

Chłopiec spotyka swojego zaginionego psa. Ta scena poruszy Cię do łez (VIDEO)

chłopiec-widzi-swojego-zaginionego-psa dog-happy

Ten pełen emocji moment, kiedy 11-letni Rocco Risso spotyka się ze swoim ukochanym psem Jackiem, który zaginął kilka miesięcy, złapie Was za serce.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kiedy pewnego dnia ukochany czworonóg Rocco zaginął, chłopiec był całkowicie zdruzgotany. 11-latek przez kilka miesięcy cierpliwie szukał swojego najlepszego przyjaciela w pobliżu swojego domu w Argentynie, nigdy nie tracąc nadziei, że znajdzie swojego psiego kumpla.

Wszystko się zmieniło, gdy przyjaciel rodziny zauważył zabłąkanego psa w pobliżu stacji benzynowej i zdał sobie sprawę, że to Jack! Mężczyzna zadzwonił do mamy Rocco i przekazał jej dobrą wiadomość. Kobieta nie mogła się doczekać, kiedy jej syn spotka się z pupilem.

Wzruszające spotkanie

Kobieta postanowiła zrobić Rocco niespodziankę i nie powiedziała chłopcu o tym telefonie. Zamiast tego, kiedy wróciła do domu z psem, zadzwoniła do Rocco i poprosiła by wyszedł przed dom, mówiąc mu, że ma dla niego prezent.

Kiedy chłopiec wszedł z domu, zobaczył czekającego na niego psa. Rocco krzyknął "Jack!" i ruszył naprzeciw swojego pupila, który wyglądał na równie podekscytowanego. Mama chłopca uwieczniła tą niezwykła scenę: chłopiec i pies przytulają się do siebie, aż w pewnej chwili przyjaciele kładą się ziemię, a chłopiec wręcz płacze  z radości.

Choć Jack zadbał o to, aby przywitać się z resztę rodziny, to i tak jak najszybciej wrócił do swojego drogiego przyjaciela Rocco.

Zostaw komentarz
2 komentarzy
Kotek-f1lemon_427
Kotek-f1lemon_427
Słodkie😘🥰😍🤩
Kotek-f1lemon_427
Kotek-f1lemon_427
Ojejku słodkie zdrówka życzę 😘🤩😘🤩🥰😘🤩🥰🤩🥰🤩🥰🤩🥰🤩🥰🤩🥰🤩😘🥰🤩🥰🤩🥰🥰😍🥰🤩🥰😍😘🤩🥰🤩😘😍🥰🤩🥰😍🥰🤩🥰😍🥰🤩🥰😍
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz