Reklama

Filipińska dziennikarka stara się zachować spokój, kiedy w tle walczą jej koty! (VIDEO)

dziennikarka-stara-się-zachować-spokój-podczas-bójki-kotów cat-wow

Praca z domu to ciężki orzech do zgryzienia. Przekonała się o tym filipińska dziennikarka Doris Bigornia, która mieszka z dwoma kotami. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że koty postanowiły dać o sobie znać podczas jednego z wejść na żywo!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Parę tygodni temu kobieta, za pośrednictwem Internetu, ze swojego domu, spokojnie wraz z innym współprowadzącym Alvinem Elchico, przeprowadzała wywiad w programie TeleRadyo. Nagle, zupełnie niespodziewanie, za plecami Doris jej dwa koty zaczęły ze sobą walczyć

Stoicki spokój 

Dziennikarka zachowała pełny profesjonalizm i nie dała się rozproszyć swoim niesfornym pupilom i dalej prowadziła program. Za to jej kotki, Bella Luna i Nala, to niekwestionowane mistrzynie drugiego planu, które niewiele robiły sobie z faktu, że ich pani właśnie przeprowadza ważny wywiad w telewizji! 

Doris, bezradna wobec wybryków kotów, zachowała stoicki spokój podczas transmisji. Kobieta zerkała jedynie, od czasu do czasu, w róg ekranu, aby sprawdzić, czy bójka nadal trwa.

Internauci zachwyceni

Oczywiście, ten zabawny incydent od razu przykuł uwagę widzów i nagranie szybko zostało szybko trafiło do internetu. Córka Doris, Nikki, była jedną z osób, która opublikowała filmik podpisując go: "MOJE KOTY NIE MAJĄ ZA GROSZ LUZU!”.

Sama Doris zabrałą w tej sprawi głos na Twitterze, wrzuciła filmik z angielskimi napisami, który opatrzyła wymownym opisem: “DZIECI! W studiu obowiązują pewne zasady!”

Jednak Bella Luna i Nala rządzą się własnymi prawami i niewiele sobie z tych robią! Chociaż wygląda na to, że kotki zażegnały konflikt i doszły do porozumienia, ponieważ kilka godzin później Nikki  na swoim profilu na Facebooku zamieściła filmik, na którym kotki wzajemnie się liżą.

Cóż, kto się lubi ten się czubi!

 

MY CATS HAVE NO CHILL 😹😹

Posted by Nikki Bigornia on Friday, May 15, 2020
 
LAMBINGAN NOW, RAMBULAN LATER | Bella & Nala

LAMBINGAN NOW, RAMBULAN LATER 😹

Posted by Nikki Bigornia on Sunday, May 17, 2020

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz