Reklama

Bezdomny kot widzi dziewczynkę na wózku inwalidzkim. Wtedy dzieje się coś niesamowitego

Biały kotek i dziewczynka. cat-happy

Miłośnicy zwierząt poszukują domu dla porzuconego kotka. Nie spodziewają się, że zwierzak sam chce o tym zadecydować.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

(Bez)domny kot

Chris, lokalny aktywista z Suncoast Animal League na Florydzie, znalazł błąkającego się w okolicy białego kotka. Zwierzak szybko dołączył do zgrai innych wolnożyjących kotów, dokarmianych przez Chrisa.

Wszystko, co powinniście wiedzieć o dokarmianiu kotów wolnożyjących

Po kilku tygodnia mężczyzna jednak zdał sobie sprawę, że kocur musiał wcześniej mieszkać w domu. Postanowił, że w takim razie trzeba znaleźć zwierzakowi nową rodzinę i przystąpił do działania.

Miliony zwierzaków na świecie czeka na dom. Sprawdź wyszukiwarkę adopcyjną Wamiz

Sinatra w schronisku

Niedługo po przyjęciu kotka do schroniska Suncoast Animal League zwierzak otrzymał imię Sinatra, bo – jak śmieje się jedna z pracownic placówki – „Przez cały czas jest bardzo głośny”.

Po tygodniu od przyjęcia Sinatry, na miejsce przyjechała Lori Griggs wraz ze swoją córką Kiley, która w wyniku niepełnosprawności musi poruszać się na wózku. Jak opowiada kobieta, Kiley bardzo chce mieć zwierzaka, ale większość kotów boi się wózków inwalidzkich, dlatego znalezienie czworonoga nie należy do łatwych zadań.

Na zawsze razem

I wtedy to akcji wkroczył Sinatra. Jak na gwiazdę estrady przystało, kot jest bardzo pewny siebie i niczego się nie boi. Gdy tylko zobaczył Kiley, od razu wskoczył na jej kolana, by się przytulić.

Między dziewczynką a zwierzakiem od razu nawiązała się silna więź. Lori wiedziała, że w końcu znalazła idealnego przyjaciela dla swojej córeczki. Sinatra nie opuszcza jej na krok.

Źródło: lovemeow.com

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz