Reklama

Owczarek niemiecki ciągle patrzy przez dziurę w płocie. W końcu sąsiad przechodzi do czynu!

Pies patrzy przez płot dog-happy

Czworonogi lubią wiedzieć, co się wokół dzieje. Nie inaczej jest w przypadku tego owczarka niemieckiego.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ciekawska sąsiadka

Mieszkająca w Kalifornii Jennifer Bowman ma bardzo ciekawskiego sąsiada. Pewnego dnia zauważyła, że mieszkający obok owczarek niemiecki ciągle patrzy przez małą dziurę w płocie albo skacze do góry, by zobaczyć przez płot, co się u niej dzieje. Przez notoryczne skakanie czworonożnej Penny, Jennifer zauważyła, że jej ogrodzenie się niszczy i przechyla z powodu nacisku psich łap. Dlatego postanowiło zainterweniować.

Poznaj rasę: owczarek niemiecki

Jednak zamiast pójść na skargę do sąsiadów lub nakrzyczeć na owczarka, Jennifer postanowiła ułatwić życie czworonożnej sąsiadce i wpadła na zwariowany pomysł.

Zamiast lornetki

Kobieta chwyciła za skrzynkę z narzędziami i wycięła trzy dziury w swoim ogrodzeniu, by Penny mogła przez nie zaglądać do jej ogrodu. Jennifer upewniła się też, by otwory miały odpowiednią wielkość do oczu i nosa pieska.

Penny szybko załapała, o co chodzi, i w każdej chwili, kiedy tylko chce sprawdzić, co u sąsiadów, podchodzi do płotu i wygodnie zerka przez dziurki. Zobaczcie sami!

Jak wspaniale mieć miłych ludzi wokół! Dla Jennifer wycięcie dziur w ogrodzeniu to nawet nie pół godziny roboty, a dla czworonożnej sąsiadki podniesienie standardu... podglądania :)

Źródło: Ilovemydogsomuch

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz