Aktualności :

Quiz: jaka rasa kota jest dla Ciebie?

Reklama

Kobieta chce adoptować kotka, ale kiedy ten otwiera pyszczek, ucieka ze schroniska z krzykiem!

Z pozoru wszystko wyglądało tak jak zawsze. Kobieta przyjechała do schroniska, by zaadoptować kota. Kiedy już jej się wydawało, że znalazła tego jedynego, straszna prawda wyszła na jaw.

Przez Agnieszka Marczak , 2 cze 2020

Na pierwszy rzut oka czteroletni Rory wygląda całkiem zwyczajnie. Ma piękną, lśniącą czarną sierść, jest zadbany i przyjazny. Czegóż chcieć więcej?

Próba adopcji

Pewnego dnia do schroniska Battersea Dogs & Cats Home przyjechała kobieta, chcąca zaadoptować czworonoga. Podczas wizyty szczególnie spodobał jej się Rory. Jednak w momencie, kiedy się do niego zbliżyła, stało się coś dziwnego.

Domowy wampir

Rory, jeśli mu się uważnie przyjrzycie, wygląda jak krwiopijca. A to wszystko przez dwa kły, które wystają mu po bokach pyszczka. W zestawieniu z przenikliwymi zielonymi oczami, kot naprawdę robi mrożące krew w żyłach wrażenie.

Dowiedz się, skąd się wzięły przesądy o czarnych kotach

Wszystko przez te zęby

Kiedy był młodszy, Rory miał problemy zdrowotne i w wyniku poważnego zabiegu stomatologicznego zostały mu wyrwane niemal wszystkie zęby. Zostały tylko te dwa, z boku. Nie do końca wiadomo, dlaczego jego opiekunowie zdecydowali się go oddać do schroniska. Być może nie mieli już pieniędzy na leczenie?

Marzysz o czworonogu? Zajrzyj do wyszukiwarki adopcyjnej Wamiz

Niemniej jednak, bardzo nam jest go szkoda. Jego nieszczęśliwy „uśmiech” na pewno nie pomaga mu w znalezieniu nowego domu. Mamy nadzieję, że mimo wszystko los się wkrótce do niego uśmiechnie.

 

 

Fabulously fanged feline Rory found fame and a new home. 🐱

Posted by Battersea on Saturday, December 31, 2016