Reklama

Tata nagrywa spotkanie szczeniaka z roczną córeczką i jest to absolutnie urocze!

Dziecko z psem berneńsczyk dog-happy

Kiedy w domu pojawia się dziecko wszystko staje na głowie. A kiedy na raz pojawia się dwoje maluchów trzeba naprawdę zadbać o to, by nie było między nimi konfliktów. Zwłaszcza, jeśli jedno z nich będzie w przyszłości sporym, ważącym do 60 kg psiskiem! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Berneńskie psy pasterskie to urocze, choć dość spokojne psy. Nie są może mistrzami zabawy, ale uwielbiają spędzać czas z dziećmi w domu i opiekować się nimi. Robią to już od małego. 

Na video, które opublikował Bernd van den Bos mamy jasny przykład tego, że psy tej rasy świetnie dogadują się z dziećmi. 

Przyjaźń na dobre i na złe 

Tych dwojga łączy w pewnym sensie wiek. Dziecko ma 10 miesięcy a pies zaledwie 10 tygodni. Widzą się po raz pierwszy i spotkanie to jest absolutnie urocze. 

Szczeniak poszczekuje, by zwrócić na siebie uwagę dziecka, ale syn Bernda w ogóle się nie  boi - wręcz odwrotnie - nie przestaje się uśmiechać i wydaje się zachwycony nową znajmością!

Jesteśmy pewni, że to początek pięknej przyjaźni. 

Uwaga! Niezależnie od tego, jak uroczo wygląda zabawa małego dziecka z psem pamiętajcie, żeby nigdy nie zostawiać dziecka z psem bez opieki! 
 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz