Reklama

Mops codziennie testuje przywiązanie swoich opiekunów i jest to przekomiczne

<p>Sonic niemal codziennie upewnia się, czy opiekunowie kochają go tak samo</p> dog-wow

Sonic to mops, który jest przez swych opiekunów dopieszczany na każdym kroku. Nie można wątpić w ich miłość do pupila… Czy aby na pewno? Sonic uważa, że to uczucie należy co pewien czas sprawdzić. Wymyślił więc wyjątkowo uroczy i zabawny test!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

„Na wszelki wypadek się schowam”

Sonic jest uroczym mopsem – oczkiem w głowie swoich opiekunów. Co pewien czas na wszelki wypadek jednak… znika, aby sprawdzić, czy domownicy będą go szukać! Zwyczaj ten praktykuje już od kilku lat.

Poznaj rasę mops

Za każdym razem, gdy Sonic uznaje, że nie poświęca mu się wystarczająco dużo uwagi… chowa się. Nie przychodzi wówczas na wołanie, nie reaguje – tylko czeka. Czeka na zmartwione głosy, poszukiwania, odnalezienie i oczywiście znalezienie się w centrum uwagi!

Przezroczysta kryjówka

Jedynym mankamentem planu Sonica jest to, że jego ulubioną kryjówką jest… prześwitująca zasłona.

Mops wchodzi za nią, tkwi tam nieruchomo i uważa, że go nie widać. Oczywiście spod zasłonki wystają jego łapki, natomiast reszta ciała jest doskonale widoczna za lekką tkaniną.

Ale któż by miał serce zepsuć psią zabawę? Opiekun Sonica, Alvarado, oraz wszyscy pozostali domownicy doskonale wiedzą, gdzie ukrywa się pies, ale i tak grają w jego grę, urządzając poszukiwania. „Gdy udajemy, że go szukamy, on skrycie zerka zza zasłony” – śmieje się Alvarado.

Gdy Sonic uzna, że opiekunowie dostali nauczkę, wychodzi ze swej kryjówki, aby przestali się martwić. Oczywiście wszyscy udają absolutnie zaskoczonych i z radością tulą „odnalezionego” pieska!

 

El siempre jura que se esconde atrás de la cortina jajajaja

Posted by Junior Alvarado on Saturday, May 9, 2020

Źródło: The Dodo

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz