Reklama

Ktoś niszczy opony na osiedlu. Kiedy monitoring ujawnia, kto jest sprawcą, mieszkańcy są w szoku

Owczarke_niemiecki_profil dog-angry

Ma jednym z osiedli w Chorzowie ktoś notorycznie przebijał opony. Ale takiego sprawcy policjanci nie podejrzewali! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

W ubiegłym roku na parkingu przy ulicy Farnej w Chorzowie dochodziło do nieprzyjemnych incydentów. Ktoś przebijał opony zaparkowanych samochodów. Mimo tego, że właściciele pojazdów starali się ich pilnować, nie udawało się namierzyć złośliwego szkodnika. 

Policja montuje kamery 

Aby móc złapać sprawcę policja w Chorzowie zdecydowała się na montaż kamer przemysłowych.  Ten krok okazał się decydujący – udało się namierzyć niszczyciela opon. Okazał się nim … owczarek niemiecki, który najwyraźniej ma dość nietypowe hobby. 

Policji udało się odnaleźć właściciela czworonoga. Odpowie on za zniszczenia dokonane prze psa i będzie musiał naprawić szkodę. Dodatkowo odpowie za wykroczenie, jakim jest niezachowanie środków ostrożności podczas wychodzenia z psem na spacer. 

 
Pies nieuchwytnym wandalem. Przegryzał opony w autach

Kryminalni z chorzowskiej jedynki ustalili sprawcę zniszczenia co najmniej kilkunastu opon w samochodach na jednym z parkingów. Nie usłyszy on jednak żadnych zarzutów, bo to … pies🧐Konsekwencje poniesie właściciel czworonożnego wandala. Od prawie dwóch miesięcy na jednym z parkingów przy Farnej dochodziło do uszkodzeń opon w zaparkowanych tam samochodach. Pomimo szeroko zakrojonych działań operacyjnych i śledczych sprawca był nieuchwytny. Kryminalni nie poddali się i zamontowali na miejscu kamery, które zarejestrowały wizerunek sprawcy.Polska Policja Aktualności TVP3 Katowice #Chorzów

Posted by Policja Śląska on Friday, May 29, 2020
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz