Reklama

Mieszkaniec Poznania dostrzega dziwny kształt na dachu budynku i natychmiast dzwoni po pomoc!

blok dog-wow © Głos Wielkopolski

Wszystko zaczęło się, gdy mieszkańcy poznańskiej dzielnicy Jeżyce zauważyli, że na jednym z dachów dzieje się coś niepokojącego. Gdy podeszli bliżej, szybko zdali sobie sprawę, że muszą natychmiast wezwać pomoc! 

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Do zdarzenia doszło w czerwcu ubiegłego roku.

Okazało się, że  na dachu poznańskiego budynku stał... pies. Czworonóg postanowił opuścić taras, na którym się wygrzewał i zrobić sobie wycieczkę po mieście. Ciekawski psiak chciał na swoje miasto spojrzeć z góry i z tarasu przeskoczył na dach sąsiedniego budynku

Zwierzę jednak nie potrafiło wrócić do swojego domu. Widok psa na dachu szybko przyciągnął uwagę przechodniów, którzy czym prędzej wezwali straż pożarną.

Szybka akcja ratownicza 

Zaledwie kilkanaście minut póżniej, na miejscu zjawiły się aż cztery zastępy straży pożarnej. Ratownicy nie czekali ani chwili i ściągnęli na ziemię niesfornego czworonoga.

Akcja ratunkowa przebiegła pomyślnie, a piesek, mimo, że trochę się wystraszył, to jest cały i zdrowy. Zwierzę trafiło już w ręce swoich właścicieli. Trzeba przyznać, że prawdziwy z niego pies dachowiec!

 

Pies - alpinista na Jeżycach. Na ratunek pospieszyli strażacy.

Posted by Głos Wielkopolski on Monday, June 1, 2020

 

Źródło: Głos wielkopolski

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz