Reklama

Romeo i Julia: miłość tych bezdomnych kundelków poruszy Was do łez

Pieski Romeo i Julia szukają domu. dog-serious © Facebook @SchroniskonaPaluchuAdopcje

Szekspirowska para dwóch słodziaków szuka wspólnego domu. Może wśród Was znajduje się ktoś, kto chciałby zaadoptować Romea i Julię?

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Miłość jak z filmu

Kilka lat temu do warszawskiego Schroniska Na Paluchu trafiły dwa pieski o Szekspirowskich imionach. Romeo i Julia na początku zostali umieszczenie w osobnych klatkach, ale wkrótce – jak w dramacie Szekspira – okazało się, że nie mogą bez siebie żyć. Na szczęście pracownicy Schroniska szybko zauważyli  ich przywiązanie i umieścili psy w jednym boksie.

Chcesz dać psu dom? Zajrzyj do wyszukiwarki adopcyjnej Wamiz

Zgrana para

Romeo jest samcem pełnym energii, opiekuńczym, z silnym instynktem obrońcy. Uwielbia towarzystwo ludzi, lubi być głaskany i przytulany. Z kolei Julia to śliczna dama, jest nieco bardziej stonowana niż jej partner, ale nie na długo: po chwili zachęty szybko nastawia brzuszek, żeby ją pogłaskać i się pobawić.

 

Ale prawda jest taka, że pieski najpiękniej działają razem: jak stare, dobre małżeństwo. Są zgranym duetem, kiedy spacerują ich ogonki machają nawet w tym samym kierunku ;) Romeo i Julia są ogromnie ze sobą zżyci, pracownicy Schroniska przyznają, że nie wyobrażają sobie, że można by ich rozdzielić. Dlatego szukają dla nich wspólnego domu. Trwa to już drugi rok...

Kontakt w sprawie adopcji: Sylwia 508 154 332, Asia 693 120 248, Beata 517 593 013

 

Czerwcowi bohaterowie naszego kalendarza wciąż bezdomni :( Romeo i Julia - maleńkie, kochane, urocze pieski. Już 2 rok...

Posted by Schronisko Na Paluchu on Monday, June 1, 2020
Więcej zwierzaków czekających na dom znajdziesz tutaj
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz