Reklama

Weterynarz robi prześwietlenie shar pei. Kiedy widzi zdjęcie, przeciera oczy ze zdumienia!

niezwkłe-odkrycie-podczas-prześwietlenia dog-wow

Mimo, że doktor Chris Rispoli od ponad 20 lat pracuje jako weterynarz, to pierwszy raz w swoim zawodowym życiu spotkał się z takim przypadkiem. A to za sprawą uroczej suczki Dovey, rasy shar pei, która trafiła do jego gabinetu!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 04.06.2020, 16:22, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Tajemnicze zaginięcie

Wszystko zaczęło się, gdy właściciele Dovey zorientowali się, że brakuje kilku smoczków należących do ich dziecka. Początkowo, rodzice malucha stwierdzili, że zgubili smoczki w podczas spaceru w parku albo spadły one pod meble Nie mogli bardziej się pomylić!

Jednak, gdy Dovey zaczęła dziwnie się zachowywać, tracić na wadze i wymiotować, jej właściciele nabrali podejrzeń. Postanowili zabrać czworonoga do weterynarza, aby sprawdzić, co jest przyczyną tych nietypowych dolegliwości. 

Niezwykłe odkrycie

Kiedy doktor Chris Rispoli zrobił suczce prześwietlenie, okazało się, że podejrzenia właścicieli były słuszne.  Weterynarz potwierdził, że rzeczywiście Dovey połknęła kilka smoczków. Trzeba było przeprowadzić operację, aby je wydostać.

Podczas zabiegu, lekarz wprost nie wierzył własnym oczom!  A to dlatego, że z żołądka zwierzęcia wyciągnął aż 21 smoczków! Na szczęście, operacja przebiegła bez problemów, a po krótkiej rekonwalescencji suczka wróciła do zdrowia.

Poznaj rasę shar pei

Przy okazji tego niezwykłego odkrycia, dr Rispoli przypomniał, że gdy zauważymy zmiany w zachowaniu naszego pupila, należy niezwłocznie skontaktować się z weterynarzem!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz