Reklama

Te dwa pitbulle porzucono z absolutnie niedopuszczalnego powodu. Teraz mają tylko siebie

nierozłączne-bracia-pitbulle dog-wow

Nierozłączni bracia pitbulle

© SPCA of Winchester, Frederick, & Clarke Counties

Country i Zeus to dwaj bracia pitbulle, którzy mieszkali ze swoją rodziną w Wirginii. Niestety, pewnego dnia nagle trafiły do schroniska.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Właściciele tych dwóch młodych, uroczych psów przeprowadzili się do innego miasta. Zamiast zabrać czworonogi ze sobą, oddali je do schroniska.

Braterska miłość 

Psy są bardzo przyjazne dla wszystkich, których spotkają na swojej drodze, ale przede wszystkim kochają się nawzajem. Wszystko, czego chcą to znaleźć nowy dom, w którym będą mogli być razem.

"Są bardzo słodkie" - mówi Lavenda Denney, dyrektor SPCA w Winchester dla portalu TheDodo. "Dają buziaki i są bardzo ekspresyjne. Kiedy idziesz do ich boksów, przestają szczekać i wychylają głowy, żeby Ci się przyjrzeć. To dwa wielkie szczęśliwe szczeniaki" - dodaje. 

Pitbulle są łagodne i nie sprawiają w schronisku żadnych problemów. Chyba, że ktoś próbuje je rozdzielić! Kiedy bracia są osobno, zaczynają żałośnie szczekać i płakać. Tak bardzo się kochają, że dają wszystkim o tym znać.

Papużki nierozłączki 

"Chcą być ze sobą przez cały czas" - przyznaje Denney. "Śpią razem w tym samym łóżku, nawet jeśli oferuje się im oddzielne posłania. Szukają siebie nawzajem, nawet gdy chodzą razem na oddzielnych smyczach."

Po stracie rodziny, Country i Zeus nie chcą stracić siebie nawzajem, dlatego muszą być adoptowani przez tą samą rodzinę.

Pieski idealnie nadają się do domu z dużą ilością miejsca do biegania i zabawy na świeżym powietrzu. Poza tym, nie mają żadnych innych wymagań. Tak długo jak pozostają razem, są szczęśliwi.

Jeśli chcesz adoptować psa lub kota, koniecznie zajrzyj do naszej rubryki adopcyjnej.
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz