Reklama

Kot wkrada sie na pokaz mody i uczy modelki prawdziwych kocich ruchów (VIDEO)

pokaz mody cat-wow © Instagram / Hakan Öztürk

Jakież było zdziwienie modelek pokazujących najnowsze kolekcje podczas Esmod International Fashion Show w Stambule, gdy na wybieg nieoczekiwanie wyszła zupełnie nieproszona "modelka"!

 

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kocia gracja, zwinność, elegancki chód znane są chyba większości opiekunów mruczków. Koty potrafią chodzić po wąskim murku niczym modelki po wybiegu… Może dlatego obecność kociego gościa na pokazie mody nie powinna budzić aż takiego zdziwienia!

Miasto kotów

Stambuł to miasto słynące z wyjątkowej atmosfery, zabytków i… kotów. Sukces nakręconego kilka lat temu film dokumentalny „Kedi – sekretne życie kotów” jest koronnym dowodem na to, że stambulczycy kochają swoje koty.

Koty w tureckich miastach przechadzają się po meczetach, rezydują w sklepach, oczekują przed restauracjami na „datki” od gości, który nie dokończyli swojej porcji kebabu. Niektóre koty jednak mają większe ambicje. Ten mruczek uznał, że zaszczyci swą obecnością międzynarodowy pokaz mody.

Kot na wybiegu

Jakież było zdziwienie modelek pokazujących najnowsze kolekcje podczas Esmod International Fashion Show w Stambule w ubiegłym roku, gdy na wybieg wskoczył rezolutny kot i zaczął przechadzać się w tę i z powrotem, jakby sam był modelem!

Modelki zachowały się profesjonalnie – nie przerwały pokazu, mimo że kot wcale nie ułatwiał im zadania! Siadał nagle na środku wybiegu, aby wykonać toaletę, przewracał się na grzbiet, a nawet zaczepiał modelki łapkami. Wywołał niemało radości!

Projektant Göksen Hakkı Ali, którego kolekcja była prezentowana podczas show, zapytany, czy koty mają w takim razie świetlaną przyszłość na wybiegach, odpowiedział ze śmiechem: „Być może! Czemu nie? Nie wiemy, jak kot dostał się na pokaz, ale jego motywacja była oczywista – chciał zwrócić na siebie całą uwagę i wywołać podziw publiczności”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hakan Öztürk (@hknylcn)

Źródło: iHeartCats.com

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz