Reklama

"Brzydki" kotek trafia do adopcji: wtedy pokazuje swoją prawdziwą twarz

Peanut - kotek bez oka. cat-wow

Kilka lat temu Peanut, kotek z niepełnosprawnością, pojawił się w domu Alex i Collinsa. Ich znajomi odradzali utrzymywanie przy życiu schorowanego zwierzaka. Na szczęście para postanowiła inaczej. I nie żałuje.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Niespodzianka na progu

Kilka lat temu do domu Alex i jej chłopaka Collinsa przybłąkała się ciężarna kotka, z którą od razu się zaprzyjaźnili.  Niedługo potem Plop, bo tak ją nazwali, urodziła cztery słodkie maluszki.

Wszystko, co musisz wiedzieć o wychowaniu małego kota

Pośród kociąt najbardziej wyjątkowy okazał się Peanut – był najmniejszy, najsłabszy i nie potrafił jeść pokarmu swojej matki. Alex szybko zorientowała się, że musi zacząć karmić kotka butlą do czasu aż ten nauczy się jeść mokrą karmę.

Dodatkowo Peanut urodziła się z jednym okiem i brakowało jej części nosa. Znajomi Alex i Collinsa odradzali im zatrzymanie tak schorowanego kota.

Najwspanialsza przyjaciółka

Na szczęście para postanowiła inaczej. I nie żałuje! Peanut jest najukochańszym kotem na świecie. Zawsze jest pierwsza przy drzwiach, gdy ktoś wraca do domu. Uwielbia siedzieć na ramieniu Collinsa, kiedy ten gotuje obiad.

- Jest naprawdę moją najlepszą przyjaciółką – dodaje Alex na łamach portalu LoveMeow.

I kiedy wielu mogłoby powiedzieć: „cóż za paskudny kot!”, Peanut właściwie ma wszelkie zadatki na modelkę. Jej wyjątkową urodę potwierdza prawie 180 tysięcy użytkowników Instagrama. Zobaczcie sami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by P (@peanytodd) on

Marzysz, by dać dom kociakowi? Zajrzyj do wyszukiwarki adopcyjnej Wamiz

Źródło: LoveMeow

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz