Reklama

Filmuje swojego labradora na plaży: video podbija serca internautów na całym świecie!

Labrador na plaży. dog-wow

Kapitan Planeta? Poznajcie Farah – suczkę labradora, która uczy internautów, jak dbać o przyrodę.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Zaangażowani w ratowanie Ziemi

Fabrizio, któremu los planety nie jest obojętny, nauczył swojego labradora, jak sprzątać zaśmieconą plażę. W akcji, którą mężczyzna nazwał #trashchallenge, chodzi z suczką Farah po plażach Sardynii i zbiera śmieci. Aby uczyć ludzi, gdzie wyrzucać odpady (do śmietnika, a nie na plażę i do wody!), nakręcił filmik, który szybko stał się hitem internetu.

Poznaj rasę: labrador

Ekologia w psim wydaniu

Na nagraniu widzimy uroczą Farah, jak biega po plaży i zbiera puste butelki i inne śmieci, które rozrzucili plażowicze. Widać, że pies jest wyraźnie zaangażowany w ratowanie planety: biega tu i tam, zbiera odpady i przynosi w pysku swojemu towarzyszowi.

Labrador, który świeci przykładem

Farah jest żywym przykładem na to, że psy, zamiast zanieczyszczać środowisko, sprzątają tam, gdzie człowiek napaskudził. Fabrizio chce, by filmik z labradorem skłonił ludzi do myślenia o szkodach, jakie plastik wyrządza środowisku. Ma nadzieję, że w związku z nadchodzącym sezonem turyści zastanowią się dwa razy, zanim wyrzucą butelkę po wodzie na piasek.

Filmik, który Fabrizio zamieścił na swoim facebookowym profilu, obejrzało już kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. A my ze swojej strony musimy dodać, że zbieranie śmieci przez psy to nie tylko korzyść dla Ziemi, ale także wspaniała zabawa dla samego czworonoga. ;)

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz