Reklama

Słyszy, że pod prysznicem leje się woda. Idzie do łazienki i nie wierzy własnym oczom

terranova en el baño dog-happy

Kompletnie dziwna sytuacja. Zdecydowanie, Rossana Lombardo ma bardzo niezwykłego psa. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 16.06.2020, 19:20, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Pies bierze prysznic! 

Większość psów nie przepada za kąpielami i myciem. Jak zawsze są jednak wyjątki. Należy do nich piękny nowofundland Rossany Lombardo o imieniu Phantom Boy, który kocha wodę ponad wszystko inne na świecie. 

Dowiedz sie więcej o rasie nowofundland

Jak dobrze być czystym! 

Dumna właścicielka wielkiego nowofundlanda słyszy cieknącą spod prysznica wodę. Idzie do łazienki i zastaje w niej swojego psa, który najwyraźniej czeka na prysznic. Nie jest sam! Przyniósł ze sobą swoje ulubione zabawki, by towarzyszyły mu w kąpieli.

Scena nagrana telefonem komórkowym jest naprawdę zabawna. Pies siedzi grzecznie pod prysznicem i cieszy się wodą, mając obok swoich pluszowych towarzyszy. Wszystko pięknie, gdyby nie to, że nagle w drzwiach prysznica stanęła Rossana. 

Zadziwiona opiekunka widząc zadowolenie swojego psa pyta go „Co ty tu robisz?” I niestety oznacza to koniec psiej frajdy. 

Nie mamy wystarczających informacji na video, ale wszystko wskazuje na to, że pies sam odkręcił wodę i chciał zażyć odświeżającej kąpieli. Niestety pojawienie się opiekunki zepsuło całą zabawę. 

Zawstydzony Phantom zabiera po kolei swoje zabawki i musi wyjść spod prysznica. Zupełnie nie rozumiemy oburzenia Rossany – my pozwolilibyśmy mu jeszcze nieco pomoknąć. 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz