Reklama

W regale ukrył się kot. Tylko 5% osób znajduje go w czasie krótszym niż 2 minuty

Biblioteczka z ukrytym kotem cat-wow

A jak pójdzie Tobie? 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 15.06.2020, 15:38, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

To zdjęcie właśnie obiega internet na całym świecie. Wszyscy szukają kota, który sprytnie ukrył się na regale. Wamiz rzuca ci wyzwanie – czy go znajdziesz? 

To nie sekret, że koty uwielbiają chować się w różnych zakamarkach. Niektóre z nich opanowały tę trudną sztukę do mistrzostwa. Tak właśnie jest w przypadku tego kota. Potrafi tak wtopić się w tło, że staje się niezauważalny!  

Kot i biblioteczka

Zdjęcie udostępniowe przez redaktor naczelną radia WNYC, Kate Hinds na jej koncie Twitterowym zaskoczyło wielu użytkowników, który z lepszym lub gorszym rezultatem byli w stanie odnaleźć jej kota. Biblioteczka poza książkami jest miejscem dla wielu bibelotów, ozdób i zdjęć. Gdzie w tym wszystkim jeszcze kot?  

Zdjęcie z kotem pokochało ponad 221 tys. osób, a ponad 10 tys. dzieli się swoimi pomysłami na to, gdzie ukryła się mała bestia – czy Wy już ją odnaleźliście? 

Jeśli podoba ci się ta zagadka sprawdź inne nasze zagadki na łamach wamiz.pl - np. kota wśród pluszaków lub labradora wśród śniegów

Rozwiązanie zagadki

Kota faktycznie trudno wypatrzeć – trzeba być bardzo spostrzegawczym. Widać mu tylko jedną łapę. Cała reszta schowana jest za telewizorem! Czy już go widzisz? 
 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz