Reklama

Spacer w parku: widzi labradora na ławce i zdaje sobie sprawę, że coś tu nie gra...

Labrador na ławce w parku dog-wow © Youtube.com/Right Book

Oto smutne konsekwencje zbyt dużej ilości przekąsek! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 27.09.2020, 15:07, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Zhuang Zhuang to uroczy 3.letni labrador, który służył w oddziale dystryktu Changpin w Pekinie. Kiedy skończyła się służba i aktywny tryb życia, labrador przestał o siebie dbać.

Mało ruchu i zbyt duża ilość przekąsek sprawiły, że piesek nieco utył. Waży obecnie 45 kg!

Nieoczekiwany problem z ławką

Podczas spaceru do pobliskiego parku Zhuang Zhuang przysiadł na ławeczce. Niestety podczas odpoczynku obsunął mu się nieco zadek i labrador utknął w przerwie między szczeblami ławki. 

6 osób próbowało wyciągnąć nieco otłuszczony psi tyłek spomiędzy szczebli i zajęło im to ponad 10 minut! Walka nie była łatwa.  Pies był w czasie całego procesu dość spokojny, choć na pewno nie było łatwo znieść liczne uśmiechy rozbawionych całą sytuacją przechodniów. 

Właściciel psa, Pan Wang mówi: „byliśmy umówieni na sesję zdjęciową, ale ponieważ pies jest nieco gruby, to się zmęczył. Szukałem jakiegoś miejsca, by odpocząć, ale on zobaczył dwie dziewczyny na ławce i skoczył, by usiąść obok nich. Potem się poślizgnął i w ten sposób utknął w ławce” – relacjonuje opiekun psa. 

Dieta, ach dieta, koniec z hurtem czas na detal… 

Zhuang Zhuang był w formie, dopóki był na służbie. Kiedy ją zakończył, apetyty mu pozostał, ale pies nie spędzał już tyle czasu aktywnie i zaczął tyć. "Jego żołądek jest jak studnia bez dna "– przyznaje opiekun. "Musimy  jednak zacząć go odchudzać" – dodaje. 

Jak odchudzić psa? Przeczytaj porady dietetyka.

Video z procesu wyciągania zaklinowanego psa obejrzano już 13 mln razy. 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz