Reklama

Po raz pierwszy daje swojemu kotu lody: reakcja zwierzęcia wprawia internautów w osłupienie (VIDEO)

Kot jedzący lody cat-serious

Nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać, kiedy daje się swojemu pupilowi loda. Tak też było w przypadku tego kota. Reakcja czworonoga na ten zimny deser jest niewiarygodna!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 24.06.2020, 13:24, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Jednym z aktualnych trendów w social mediach jest filmowanie kota, który po raz pierwszy je lody. Efektem jest seria zabawnych filmików. Tak jak ten, który został opublikowany na Reddicie. Ale... czy podawanie lodów kotu jest bezpieczne

Nieoczekiwana reakcja  

Istnieje kilka powodów, dla których podawanie lodów kotu nie jest najlepszym pomysłem: przede wszystkim wysoka zawartość cukru i laktozy.

Kiedy jemy lody, ich zimna temperatura to niemal szok termiczny dla naszych kubków smakowych i unerwienia przyzębnego. Ten sam mechanizm zachodzi w przypadku zwierząt. Na filmie widzimy, że kot wykrzywia pyszczek w nienaturalnym grymasie. To po prostu reakcja na bardzo zimny deser! Zwierzę jest zaskoczone i przestraszone, co może prowadzić nawet do omdlenia. Biedactwo!

Dlatego, należy być bardzo ostrożnym! To co nam może wydawać się niewinną zabawą, dla kota może okazać się niebezpieczne.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz