Reklama

Pitbull drapie drzwi jak szalony: kiedy jego opiekunowie poznają powód, są wstrząśnięci

Pitbull przy drzwiach. dog-wow
© Shutterstock i Facebook

W samym środku nocy pies wpadł w szał i zaczął nerwowo drapać drzwi. Dlaczego?

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 22.06.2020, 20:06, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:17

 

Dziwne zachowanie w środku nocy

Ta dziwna sytuacja miała miejsce w listopadzie w Appleton, miasteczku w amerykańskim Wisconsin. Pitbull o imieniu Bella wzniósł rwetes w środku nocy, drapiąc szaleńczo tylne drzwi od domu. Sytuacja była na tyle dziwna, że zwykle, gdy suczka się denerwuje, poszczeka, poszczeka i odchodzi, jak zwierzył się jej opiekun David Baye. Tym razem było inaczej. „To było dziwne” – dodał.

 

 

Tell me she doesn’t have the prettiest eyes ever!

Posted by David Baye on Saturday, November 23, 2019

 


Przyczyna leżała po drugiej stronie

Jedno było pewne: pies, mimo że znajdował się w domu, poczuł, że na zewnątrz coś się dzieje. Kiedy zaniepokojony Baye wyszedł, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na ziemi leżała jego sąsiadka, starsza kobieta, która się poślizgnęła i nie mogła wstać.

„Nasza sąsiadka jest pod siedemdziesiątkę. W tym wieku i w temperaturach prawie 7 stopni poniżej zera, gdyby kobieta leżała na zewnątrz ponad osiem godzin, moja narzeczona i ja mielibyśmy po przebudzeniu zupełnie inną historią do opowiedzenia”, dodał Baye na łamach portalu globalnews.ca.

Troskliwe pitbulle

Gdyby nie Bella, strach pomyśleć, jak potoczyłyby się dalsze losy sąsiadki. Teraz kobieta ma ogromną słabość do suszki. Podobnie internauci. Od udostępnienia historii o bohaterskim czynie pitbulla na Facebooku, post doczekał się ponad 70 tysięcy reakcji. Nic dziwnego, historia Belli zaprzecza wszelkim stereotypom o pitbullach.

 

Bella’s not ready for Monday!

Posted by David Baye on Monday, June 1, 2020

Źródło: globalnews.ca