Reklama

Gorzów: znika 8-miesięczny kociak. Kiedy wraca, jego opiekunka jest przerażona tym, co widzi!

Sidla metalowe na zwierzęta cat-angry © Facebook.com/Dzieje się w Lubuskiem

To, co spotkało tego kota wprawia we wściekłość! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Nosek, 8-miesięczny kociak, wyszedł z domu jak co dzień by przejść się po okolicy. Tym razem jednak nie wrócił na noc, co bardzo zaniepokoiło jego opiekunkę. Pojawił się dopiero nad ranem. W tragicznym stanie. 

Ktoś w Gorzowie zastawia sidła na zwierzęta! 

Kot miał w tylną łapkę wbite metalowe sidło. Kolce unieruchomiły łapkę. Pani Monika natychmiast zabrała malucha do weterynarza. Na szczęście kolce sideł nie zgruchotały kości i ominęły ścięgna, Łapkę da się wyleczyć. 

Ja nie byłam w stanie tego podnieść, jak zobaczyłam, że to jest taki kawał żelastwa, to wpadłam w lekką panikę, nie mogłam tego ruszyć. Kot tak płakał i cierpiał, że najszybciej jak mogłam, udałam się do kliniki weterynaryjnej – mówi w wywiadzie dla TVP Gorzów Pani Monika. 

Sprawa została zgłoszona na policję. Nie wiadomo czy pułapek nie ma więcej. Wpaść może w sidła nie tylko zwierzę, ale również bawiące się dziecko. Jeśli osoba, która rozstawiła sidła zostanie złapana, grozi jej do 5 lat więzienia. 

Właściciele zwierząt z Gorzowa i okolic powinni zachować szczególną ostrożność. Po mieście krąży szaleniec i nie wiadomo do czego jeszcze jest zdolny. 

 

Kolejny raz ktoś chce zaszkodzić zwierzętom w Gorzowie. Po kiełbasach nafaszerowanych gwoździami i trutką teraz...

Posted by Dzieje się w Lubuskiem on Sunday, June 14, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz