Reklama

Maluch próbuje zbliżyć się do psa. Reakcja czworonoga jest urocza

dziecko-zbliża-się-do-labradora dog-wow

Dziecko zbliża się do labradora

© YouTube - Swift Family

Kiedy na świat przyszła Harper jej rodzice, Amanda i Don Swift, od razu wiedzieli, że ich mała córeczka zostanie ciepło przyjęta przez Savannah, ich ośmioletniego labradora. Nie spodziewali się jednak, że suczka i dziecko nawiążą tak szczególną relację!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Mieszkający w Atlancie młodzi rodzice, wychowują Savannah już od 10 tygodnia życia, dlatego znają ją jak własną kieszeń i mają do niej pełne zaufanie.

Jak druga mama

Jednak kontakt jaki suczka nawiązała z niemowlakiem przerósł ich najśmielsze oczekiwania. Od kiedy urodziła się Harper, Savannah zachowuje się jak druga matka. 

Otacza małą troską i jest czujna na każdy ruch dziecka. Wszystko, po to, aby zagwarantować dziewczynce bezpieczeństwo. 

Piękna przyjaźń

Najlepszym przykładem na bliską zażyłość dziecka i suczki jest poniższy film, na którym widzimy sześciomiesięczną Harper, która uczy się raczkować. Kiedy Savannah widzi wysiłki małej, delikatnie się do niej przysuwa. Po chwili na twarzy dziewczynki pojawił szczery uśmiech.

Ten wyczyn wprawił w osłupienie całą rodzinę i był możliwy dzięki pomocy i motywacji labradora retrievera. Savannah wydaje się być zachwycona postępami dziewczynki, która nagradza liźnięciem w nosek. 

Koniecznie zobaczcie tę uroczą scenę!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz