Reklama

Córka kupuje matce w prezencie szczeniaka, aby uratować ją przed samotnością. Jej reakcja obiega świat

Kobieta dostaje szczeniaka. dog-happy

Niewątpliwie czas społecznej kwarantanny przedefiniował nasze relacje z innymi ludźmi. Niektórzy z nas narzekali na przebywanie z rodziną i dziećmi 24h na dobę i brak czasu tylko dla siebie. Inni odwrotnie – zmagali się z dojmującą samotnością.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Samotność w czasach zarazy

Osoby przebywające w kwarantannie często muszą się zmierzyć z samotnością. Dotyczy to zwłaszcza starszych osób, które mieszkają same. Nic więc dziwnego, że ludzie szukają różnych sposobów, jak sobie radzić w tym trudnym czasie.

Niedawno na portalu społecznościowym Reddit pojawił się wzruszający filmik, na którym widzimy reakcję starszej kobiety na wspaniały prezent od jej córki.

Idealny sposób na złagodzenie samotności

Na nagraniu widać kobietę w masce niosącą w rękach słodkiego szczeniaka. W pewnym momencie zauważamy, jak przychodzi do domu swojej matki i w bramie, z zachowaniem bezpiecznej odległości obdarowuje ją jednym z najwspanialszych prezentów, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Jeśli planujesz dać w prezencie psa, pamiętaj, by wcześniej sprawdzić, czy osoba obdarowywana rzeczywiście chce zwierzaka i ma odpowiednie warunki do opieki nad czworonogiem

Starsza kobieta z ogromną radością przyjmuje psa. Widać, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Szczeniak radośnie merda ogonem i całuje kobietę po twarzy. Ewidentnie jest przeszczęśliwy!

Nierozsądne adopcje w pandemii

W poprzednich miesiącach donosiliśmy o nieodpowiedzialnych adopcjach zwierząt ze względu na panującą epidemię. Ludzie pod różnymi pretekstami adoptowali psy, np. by móc z nimi wyjść na spacer. Były to nieprzemyślane decyzje, nierzadko kończące się późniejszym porzuceniem zwierzaka czy oddaniem go z powrotem do schroniska.

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz