Reklama

11 milionów internautów umiera ze śmiechu: co ten pies wyczynia z kotem?! (VIDEO)

Pies biegnie na kota. dog-cat-happy

Kiedy ten szczeniak zaczyna biec, od razu wiesz, że nie ma pokojowych zamiarów. Na jego celowniku znajduje się kot.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 27.06.2020, 09:11, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:50

Jak pies z kotem

Choć wielokrotnie na łamach Wamiz zaprzeczaliśmy stereotypowi jakoby kot i pies byli największymi wrogami, to czasem nagrania zamieszczane w internecie mówią same za siebie.

Ostatnio wielkim hitem na platformie TikTok stał się zaledwie minutowy filmik, na którym widzimy „walkę” szczeniaka z kotem. Nagranie zostało odtworzone ponad 10 milionów razy. Coś musi być na rzeczy!

Na filmiku widać jak nagle, zupełnie bez ostrzeżenia, śliczny szczeniak biegnie na kota, który leży wygodnie na środku parkietu i totalnie nie zdaje sobie sprawy z nadciągającego zagrożenia. Ułamek sekundy i pies rzuca się na niego. Cóż to jest za akcja!

Kot nie pozostaje dłużny, szturcha łapą łobuza, turla się z nim, ale pies ewidentnie nie daje za wygraną. Wygląda na to, że ma niespożytkowane zapasy energii. W gruncie rzeczy, kot wydaje się całkiem dobrze bawić.

Synchronizacja, która rozłożyła internautów na łopatki

Najśmieszniejsze w tym nagraniu jest to, że filmik ma podłożony dźwięk z programu reality show „Z kamerą u Kardashianów”, w którym dwie kobiety irytują słuchających swoją kłótnią. Tym samym perfekcyjnie wpasowują się w psio-kocią walkę. Zobaczcie sami. 

PS. A wracając do kwestii nielubienia się psów i kotów... no cóż, czasem ich kłótnie to po prostu zabawa. Kto się czubi, ten się lubi.

Źródło: wamiz.de