Reklama

Dzieci dają tacie w prezencie szczenię owczarka niemieckiego, ale takiej reakcji ojca nikt się nie spodziewa (VIDEO)

Mężczyzna płacze po tym, jak dostaje w prezencie szczenię. dog-wow
© Screenshot YouTube @Rumble Viral

Dzieci postanowiły dać w prezencie swojemu tacie szczeniaczka po tym, jak stracił ukochanego psa. Nikt jednak nie podejrzewał, że prezent wywoła u niego taką reakcję!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 24.06.2020, 19:37, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:17

 

Filmik, który obejrzało ponad milion internautów

Na półtoraminutowym nagraniu, które pojawiło się w serwisie YouTube w ubiegłym roku, widać mężczyznę trzymającego w rękach niewielki karton. Jak się szybko okazuje, w środku leży słodki szczeniak owczarka niemieckiego. Mężczyzna nie ukrywa zaskoczenia. Właściwie zaskoczenie to za mało powiedziane...

Niespodzianka dla taty

Wygląda na to, że szczenię o imieniu Piper to prezent od dzieci dla taty po tym, jak stracił swojego ukochanego psa Trixie. Słychać, jak syn mężczyzny mówi przez telefon: „On nie zastąpi Trixie, ale będzie próbował...”. Tata jest tak poruszony całą sytuacją, że zaczyna płakać. Jego rodzina wydaje się zaskoczona tym, jak bardzo się wzruszył. Mężczyzna tuli się do nowego członka rodziny, a łzy lecą mu po policzkach.

Rozstanie z czworonożnym przyjacielem nigdy nie jest łatwe. Nie zawsze też zaadoptowanie psa tuż po śmierci poprzedniego jest dobrym rozwiązaniem. Jesteśmy jednak pewni, że Piper szybko znajdzie miejsce w sercu nowego opiekuna.

Jeśli Ty też chcesz zaadoptować czworonożnego przyjaciela, koniecznie zajrzyj do naszych ogłoszeń adopcyjnych!