Reklama

Wypróbuj bezpłatnie wraz ze swoim psem suchą karmę PRO PLAN® Nutriprotein!

Wypróbuj bezpłatnie wraz ze swoim psem suchą karmę PRO PLAN® Nutriprotein! dog-serious © Purina

Dzielisz życie z uroczym czworonogiem? Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość: Twój pies może zostać jednym z naszych testerów i za darmo wypróbować suchą karmę PRO PLAN® Nutriprotein o innowacyjnej, wysokobiałkowej formule i złożonej wyłącznie z naturalnych składników. Jak wziąć udział w teście? To bardzo proste!

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano 29.06.2020, 10:20, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

PURINA poszukuje 15 testerów do wypróbowania suchej karmy PRO PLAN® Nutriprotein. Jesteś zainteresowany?

Weź udział w teście - to bardzo proste 👇

Jeśli chcesz wraz ze swoim psem wziąć udział w teście i wypróbować nową karmę PRO PLAN® Nutriprotein, wystarczy wypełnić poniższy formularz

Jeśli zostaniesz wybrany, w ciągu najbliższych kilku tygodni otrzymasz e-mail z informacją, czy Ty i Twój pies będziecie mogli wypróbować nową karmę PRO PLAN® Nutriprotein.

Jeśli zostaniesz jednym z 15 wybranych testerów, tym samym zobowiązujesz się do zamieszczenia swojej opinii o produkcie poprzez przesłany przez nas link.

Kryteria wyboru testerów

Uczestnicy muszą mieć dorosłego psa i mieszkać w Polsce. Muszą się również zobowiązać do zamieszczenia swojej opinii o produkcie po zakończeniu testu.

1. Jesteś właścicielem dorosłego psa.
2. Mieszkasz w Polsce.
3. Zobowiązujesz się do zamieszczenia opinii o produkcie.

Zbilansowana, wysokobiałkowa sucha karma

Karma PRO PLAN® Nutriprotein została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb dorosłych psów i zapewnieniu im pełnowartościowej i zbilansowanej diety.

Składa się w 60% z białka zwierzęcego, a składnikiem numer jeden jest mięso.

Dzięki temu karma przyczynia się do utrzymania szczupłej sylwetki i odpowiedniej masy mięśniowej psa.

Innowacyjny skład karmy Pro Plan Dog Nutriprotein został skomponowany tak, aby zagwarantować wysoką przyswajalność składników odżywczych. Wszystkie składniki karmy są naturalne, nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów.

Karma jest dostępna w dwóch smakach (wołowina lub kurczak), aby zadowolić podniebienie każdego psa.

W formularzu rejestracyjnym będziesz mógł wskazać, czy Twój pies wolałby przetestować karmę z kurczakiem czy z wołowiną.

Pamiętaj, że jeśli zostaniesz wybrany, Wamiz skontaktuje się z Tobą w ciągu najbliższych kilku tygodni e-mailem, by Cię o tym poinformować.

Powodzenia! 🤞

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz