Reklama

Hodowca goldendoodle odbiera telefon: po chwili uświadamia sobie, że rozmawia ze światowej sławy gwiazdą!

goldendoodle dog-happy

Podczas pandemii koronawirusa, która dotknęła niemal cały świat, zwierzęta okazały się wielką pomocą i wsparciem dla wielu ludzi, a zwłaszcza dzieci.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 30.06.2020, 18:30, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Doskonale zdawała sobie sprawę z tego faktu pewna bardzo popularna piosenkarka, która postanowiła zaadoptować szczeniaka i podarować go swojemu synowi.

Piękny podarunek

Mowa o Jennifer Lopez, która zaadoptowała goldendoodle’a. Uroczy szczeniak trafił w ręce 12-letniego syna wokalistki, Maxa. 

Ten piękny “prezent” niezwykle uszczęśliwił chłopca, który od razu zaczął się bawić z pieskiem, a ten wyjątkowo swobodnie czuł się w towarzystwie chłopca. Szczeniak był bardzo podekscytowany: podskakiwał, skakał i lizał swojego nowego opiekuna.

Gwiazda internetu 

Piesek ma już swoje konto na Instagramie i, co tu dużo kryć, robi międzynarodową karierę! Jego konto śledzi już ponad 20 tysięcy osób

Na tym nie koniec, szczeniakowi wybrano imię w drodze głosowania. Wybór padł na imię Tyson. Nie ulega wątpliwości, Tyson będzie miał iście gwiazdorskie życie

Przy tej okazji warto przypomnieć, że adopcja lub zakup zwierzęcia zawsze musi być zawsze dobrze przemyślana. Pies nie jest zabawką lecz naszym towarzyszem na całe jego "czworonożne" życie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tyson 🐶 (@tysonpupofficial) on

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz