Reklama

Dzika kaczka wskakuje na grzbiet golden retrievera: opiekun wstrzymuje oddech (VIDEO)

płynący golden retriever dog-wow

Kaczka żyjąca w stawie za domem była sobie sama żeglarzem, sterem i okrętem. Aż do momentu, gdy poznała pewnego psa.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Goldeny to psy o myśliwskiej naturze (aportujące), które potrafią szybko wywęszyć zwierzynę, zwłaszcza w wodzie. Tym bardziej zaskakuje relacja, jaką McGee nawiązał z dziką kaczką.

Dowiedz się wszystkiego o rasie golden retriever

McGee to słodki 6-letni golden retriever, który ku zaskoczeniu swojego opiekuna Evan Hastingsa, zaprzyjaźnił się ostatnio z... kaczką.

Nietypowa kąpiel

Kaczka, która została nazwana Daffy, mieszka w stawie tuż za domem Hastingsa. Jakiś czas temu McGee raczył się tam przyjemną kąpielą, kiedy nagle na jego grzbiecie wylądowała dzika kaczka. Choć pies z początku był zdezorientowany tą nagłą zaczepką, wnet zdał sobie sprawę, że w sumie to mu pasuje i zaprzyjaźnił się z Daffy.

- Myślę, że kaczka stała się samotna i zaczęła nękać McGee, a potem zostali kumplami – powiedział Hastings w wywiadzie dla TheDodo.

Zaborcza przyjaźń?

Od pamiętnej kąpieli zwierzaki bardzo się zaprzyjaźniły. Razem jedzą, pływają, bawią się i wylegują na trawie. Wydaje się, że dzika kaczka, całkowicie zawłaszczyła sobie uwagę psa.

Jest też bardzo zazdrosna, kiedy ten bawi się z innymi zwierzętami Hastingsa – dwoma psami rasy beagle. Kiedy tylko pojawiają się na horyzoncie, Daffy przegania je z jej „strefy zabawy”. Chyba lubi mieć McGee tylko dla siebie. Cóż za zaborcza kobieta!

Poznaj rasę: beagle

Hastings zamieścił w internecie filmik, na którym widać zabawę kaczki z goldenem. Najprawdopodobniej będzie to najfajniejsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie.

Źródło: The Dodo

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz