Reklama

Kocia mama uratowała tego malucha od pewnej śmierci. I nie był to kociak (VIDEO)

<p>Kocie matki często adoptują osierocone kociaki, a nawet inne młode zwierzęta.&nbsp;</p> dog-cat-happy

Porzucone, głodne i ślepe maleństwo zostało zupełnie samo... Trzęsące się z zimna, na deszczu, nie miało szans. Na szczęście na ratunek przyszła pewna kobieta… i jej kotka.

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Łut szczęścia w nieszczęściu

Maleńki piesek został znaleziony na terenie kampusu Uniwersytetu w Sakaryi, w północno-zachodniej Turcji. Matka najwyraźniej zostawiła go niedługo po urodzeniu. Miał prawdziwe szczęście – został znaleziony w czasie ulewnego deszczu przez pracownika ochrony, a następnie zabrany przez Sibel Arın Sezer, miłośniczkę zwierząt.

Sibel natychmiast zaniosła szczenię do domu – wytarła je, ogrzała. Tylko jak zapewnić mu pokarm? Traf chciał, że niedawno młode urodziła jej kotka. Kocia mama bez chwili wahania zaopiekowała się umierającą z głodu psią sierotką.

Zastępcza mama

Kocie mamy często przygarniają osierocone kocięta z innych miotów, ale nieraz zdarza im się również zaopiekować młodymi przedstawicielami innych gatunków. Mały piesek zawdzięcza kotce życie – nakarmiła go wkrótce po znalezieniu na kampusie, a poza tym pod taką opieką szczenię ma większe szanse na przeżycie niż karmione sztucznie przez człowieka.

Sibel nagrała telefonem video ze swoją kotką karmiącą pieska – szybko stało się w Turcji bardzo popularne. Po posiłku piesek zasypia przytulony do przybranej mamy.

Turczynka przyznaje, że wciąż ma nadzieję, iż uda się znaleźć prawdziwą matkę szczenięcia. Niestety poszukiwania wokół kampusu nie przyniosły rezultatów.

Źródło: Hürriyet.com.tr

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz