Reklama

Na tym zdjęciu ukrył się pies! Czy potrafisz go znaleźć w mniej niż 15 sekund?

gdzie-ukrył-się-ten-pies dog-wow

Ten uroczy czworonóg postanowił zrobić psikusa swojemu właścicielowi Andrew Knapp’owie. Pies schował się tak skutecznie, że przez długi czas mężczyzna nie potrafił go dostrzec. Kiedy w końcu go zobaczył, postanowił zrobić swojemu pupilowi zdjęcie.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Andrew umieścił fotkę na Instagramie, czym wywołał niemałą burzę w sieci. Ta zagadka rozłożyła na łopatki niejednego internautę. Jeśli uda Ci się dostrzec tego sprytnego psiaka w mniej niż 15 sekund, spokojnie możesz nazwać się mistrzem! 

Gdzie jest Momo? 

Wszystko zaczęło się, gdy Andrew zabrał na wakacje do Meksyku swojego 12-letniego psa Momo. Podczas podróży mężczyzna wpadł na pomysł, żeby fotografować psa na tle różnych obiektów

Momo świetnie wtapiał się w otoczenie lub pokazywał tylko kawałek pyszczka. Te zdjęcia stanowiły nie tylko pamiątkę, ale stały się popularnymi zagadkami na instagramowym profilu fotografa.

Na poniższym zdjęciu zobaczycie kawałek hotelu, w którym zatrzymał się Andrew wraz z Momo. Pewnego dnia fotograf chciał wybrać się na przechadzkę, ale psa nigdzie nie było. Wołał go, a ten nawet nie szczeknął. Andrew stwierdził, że Momo musiał znów gdzieś się ukryć. Jakie było jego zaskoczenie, kiedy w końcu go znalazł.

Sprawdźcie, czy Wam też uda się znaleźć czworonoga?

Oto rozwiązanie:

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz