Reklama

gdzie-ukrył-się-ten-pies

Na tym zdjęciu ukrył się pies! Czy potrafisz go znaleźć w mniej niż 15 sekund?

Przez Marcelina Smugowska Redaktor

Opublikowano aktualizacja dnia

Ten uroczy czworonóg postanowił zrobić psikusa swojemu właścicielowi Andrew Knapp’owie. Pies schował się tak skutecznie, że przez długi czas mężczyzna nie potrafił go dostrzec. Kiedy w końcu go zobaczył, postanowił zrobić swojemu pupilowi zdjęcie.

Andrew umieścił fotkę na Instagramie, czym wywołał niemałą burzę w sieci. Ta zagadka rozłożyła na łopatki niejednego internautę. Jeśli uda Ci się dostrzec tego sprytnego psiaka w mniej niż 15 sekund, spokojnie możesz nazwać się mistrzem! 

Gdzie jest Momo? 

Wszystko zaczęło się, gdy Andrew zabrał na wakacje do Meksyku swojego 12-letniego psa Momo. Podczas podróży mężczyzna wpadł na pomysł, żeby fotografować psa na tle różnych obiektów

Momo świetnie wtapiał się w otoczenie lub pokazywał tylko kawałek pyszczka. Te zdjęcia stanowiły nie tylko pamiątkę, ale stały się popularnymi zagadkami na instagramowym profilu fotografa.

Na poniższym zdjęciu zobaczycie kawałek hotelu, w którym zatrzymał się Andrew wraz z Momo. Pewnego dnia fotograf chciał wybrać się na przechadzkę, ale psa nigdzie nie było. Wołał go, a ten nawet nie szczeknął. Andrew stwierdził, że Momo musiał znów gdzieś się ukryć. Jakie było jego zaskoczenie, kiedy w końcu go znalazł.

Sprawdźcie, czy Wam też uda się znaleźć czworonoga?

Oto rozwiązanie:

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?