Reklama

staffordshire-bull-terrier-w-kuchni

Staffordshire bull terrier w kuchni

 
 
 
 
 
© Shutterstock

Słyszy dziwne odgłosy: kiedy wchodzi do kuchni krzyczy z przerażenia widząc, co jej pies ma w pysku!

Przez Marcelina Smugowska Redaktor

Opublikowano aktualizacja dnia

Niektóre czworonogi nie boją się podejmować ryzyka, szczególnie, kiedy stawką jest jedzenie. Tak też było w przypadku Bonnie, 10-letniej staffordshire bull terrier, która uznała, że smakołyk jest wart nawet utraty zdrowia!

Pies łakomczuch

Pewnej nocy, właścicielka Bonnie, Louisa Davis, postanowiła dać swojemu pupilowi rybę w puszce. Podczas gdy staffordshire bull terrier rozkoszował tuńczykiem, Louisa wyszła z kuchni, aby zająć się swoimi sprawami. 

Jednak kilka minut później, usłyszała bardzo dziwne odgłosy dochodzące z kuchni. Natychmiast postanowiła sprawdzić, czy wszystko jest w porządku z Bonnie. 

Kobieta doznała szoku, kiedy zobaczyła swoją suczkę z puszką tuńczyka w pysku, którą Louisa wcześniej wyrzuciła do kosza. Niestety, puszka utknęła na dobre i przywarła do języka czworonoga. Niezbędna była wizyta u weterynarza.

Mały zabieg

Louisa zabrała Bonnie do kliniki weterynaryjnej w Nottingham. Na miejscu suczka zaczęła odczuwać bolesne skutki swojego łakomstwa. Weterynarz postanowił podać zwierzęciu narkozę, aby zniwelować jego cierpienie.

Gdy Bonnie zasnęła, puszkę można było łatwo i bezboleśnie wyjąć. Weterynarz nie krył znudzenie i uznał, że jest to szczególnie niezwykły przypadek!

Od teraz Louisa będzie znacznie ostrożniejsza, tym bardziej, że jej suczka to prawdziwy łasuch, który dla łakocia gotowy jest zrobić sobie krzywdę!

 

A hungry hound ended up needing emergency treatment after getting her tongue stuck in a can of tuna. Louise took Bonnie...

Posted by Nottingham online on Friday, June 19, 2020

 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?