Reklama

Pies przy pralce.

Nie lubisz robić prania? Ten owczarek belgijski ma na to sposób (VIDEO)

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano aktualizacja dnia

Poznajcie Rancho, psa, który za miłość, wikt i opierunek pomoże w pracach domowych. I to w jakim stylu!

Nie stać cię na pomoc domową? Zaadoptuj psa! Nie, czekaj... kiepsko to zabrzmiało. Nie można wykorzystywać psów do żadnych robót, chyba że... same się do tego garną. Tak jak Rancho.

Poznaj rasę: owczarek belgijski

Rancho to owczarek belgijski, który mieszka ze swoją opiekunką w czeskim Brnie. Ten niezwykły pies może się poszczycić nie tylko nadpsim urokiem, lecz również niebywałą inteligencją.

Psia pralnia

Po niecałym tygodniu Rancho załapał, jak się robi pranie i zaczął pomagać swojej opiekunce, Petrze Dvorakowej. Dzięki nagraniu, które kobieta opublikowała w internecie, możemy zobaczyć, jak wygląda proces psiego prania.

Najpierw Rancho otwiera drzwiczki pralki, potem kolejno, z wielką starannością, wkłada wszystkie ubrania do bębna. Kiedy skarpety, spodnie i koszule są już w środku, pies zamyka nosem drzwiczki i dumny z dobrze wykonanego zadania patrzy na swoją opiekunkę, dając jej sygnał, że już może nastawić program prania.

Jak tu nie kochać psów!

Filmik zamieszczony w serwisie YouTube obejrzało już ponad 40 tysięcy użytkowników. Nic dziwnego! Przecież każdy chciałby mieć takiego psa. Zgadzacie się?

 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?