Reklama

smutny-piesek-u-stóp-mężczyzny

W szczęściu nie chodzi o luksus: ten wiralowy filmik bezdomnego z psem jest na to dowodem!

Przez Marcelina Smugowska Redaktor

Opublikowano aktualizacja dnia

Czy wiesz, czym są hormony szczęścia? Są one uwalniane na przykład wtedy, gdy dzielimy nasze życie ze zwierzęciem. Obejrzyj poniższe nagranie, a zrozumiesz, dlaczego o nich wspomnieliśmy!

 
 
 
 
 

Ktoś kiedyś stwierdził, że psy są szczęśliwe, wtedy, gdy uszczęśliwiają ludzi. I nawet jeśli nie możemy tego naukowo udowodnić, nie ma potrzeby uciekania się do żadnych poważnych badań, aby to zweryfikować. Wystarczy tylko spojrzeć im w oczy.

Film, który zobaczycie jest bardzo krótki i nie ma najlepszej jakości, za to doskonale podsumowuje to, czym mówimy. To nagranie to najepszy dowód na to, że pies nawet w najtrudniejszych sytuacjach może skutecznie uprzyjemnić życie.

Zwierzęta czynią nas lepszymi ludźmi

Ten filmik został nakręcony na jednej z ulic w Meksyku. Widzimy na nim bezdomnego mężczyznę, który przynajmniej na kilka sekund zapomniał o swoich problemach podczas zabawy pod mostem ze swoim czworonogiem.

Korzyści jakie przynoszą nam zwierzęta jest wprost bez liku. Poprawiają nasze samopoczucie, odganiają smutek, uwalniają endorfiny, czynią nas bardziej empatycznymi i redukują stres.

Nie kupuj, adoptuj!

Jeśli nadal nie jesteście pewni, czy pies to dobry pomysł, zapewniamy czworonóg w domu to liczne zalety!

Pamiętajcie jednak, że musi być to przemyślana decyzja. A jeśli się już zdecydujecie, zalecamy, aby pieska zaadoptować, nie kupować! W naszej rubryce adopcyjnej znajdziecie mnóstwo ogłoszeń z całej Polski.

 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?