Reklama

W szczęściu nie chodzi o luksus: ten wiralowy filmik bezdomnego z psem jest na to dowodem!

smutny-piesek-u-stóp-mężczyzny dog-happy

Czy wiesz, czym są hormony szczęścia? Są one uwalniane na przykład wtedy, gdy dzielimy nasze życie ze zwierzęciem. Obejrzyj poniższe nagranie, a zrozumiesz, dlaczego o nich wspomnieliśmy!

 
 
 
 
Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ktoś kiedyś stwierdził, że psy są szczęśliwe, wtedy, gdy uszczęśliwiają ludzi. I nawet jeśli nie możemy tego naukowo udowodnić, nie ma potrzeby uciekania się do żadnych poważnych badań, aby to zweryfikować. Wystarczy tylko spojrzeć im w oczy.

Film, który zobaczycie jest bardzo krótki i nie ma najlepszej jakości, za to doskonale podsumowuje to, czym mówimy. To nagranie to najepszy dowód na to, że pies nawet w najtrudniejszych sytuacjach może skutecznie uprzyjemnić życie.

Zwierzęta czynią nas lepszymi ludźmi

Ten filmik został nakręcony na jednej z ulic w Meksyku. Widzimy na nim bezdomnego mężczyznę, który przynajmniej na kilka sekund zapomniał o swoich problemach podczas zabawy pod mostem ze swoim czworonogiem.

Korzyści jakie przynoszą nam zwierzęta jest wprost bez liku. Poprawiają nasze samopoczucie, odganiają smutek, uwalniają endorfiny, czynią nas bardziej empatycznymi i redukują stres.

Nie kupuj, adoptuj!

Jeśli nadal nie jesteście pewni, czy pies to dobry pomysł, zapewniamy czworonóg w domu to liczne zalety!

Pamiętajcie jednak, że musi być to przemyślana decyzja. A jeśli się już zdecydujecie, zalecamy, aby pieska zaadoptować, nie kupować! W naszej rubryce adopcyjnej znajdziecie mnóstwo ogłoszeń z całej Polski.

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz