Reklama

Mężczyzna filmuje koty podczas jedzenia: efekt nadaje się na kinowego bestsellera! (VIDEO)

Dwa koty nad miską z karmą. cat-wow

Na pierwszy rzut oka niby nic nadzwyczajnego: dwa koty siedzą przy miseczce i wcinają karmę. Ale kiedy jeden z nich odwraca wzrok, drugi porzuca wszelkie zasady stołowego savoir-vivre’u...

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Głodny kot spotyka się z jeszcze bardziej głodnym czworonogiem. Jak to zderzenie gigantów może się skończyć? Pewien mężczyzna postanowił się temu przyjrzeć. Efekt? 10 milionów wyświetleń na Twitterze!

Co w tym niezwykłego?

Na początku wszystko wygląda mało interesująco: czarny i bury kot rasy europejskiej siedzą elegancko przy miseczce z suchą karmą i jedzą: raz jeden, raz drugi. Ale kiedy czarny mruczek na chwile się odwraca i traci miskę z pola widzenia, buras otwiera – dosłownie! – paszczę i pochłania karmę gigantycznymi kęsami.

Kiedy czarny kotek z powrotem zwraca się ku miseczce, nie wierzy własnym oczom. Co tu się dzieje?! - zdają się pytać jego oczy. Buras nurkuje w misce, nie zostawiając za dużo przestrzeni dla swojego kolegi.

Dla niektórych nieśmieszne

Oglądając ten filmik, większość obserwujących użytkowników Twittera, śmieje się po pachy. Ale nie brakuje też krytyki. Część osób nie może zdzierżyć zachowania właściciela zwierząt: zamiast racjonalnie dawkować kocią karmę, pozwala im jeść bez ograniczeń. A jeśli się uważnie przyjrzycie, zobaczycie, że bury kotek ma stanowczo zbyt dużo ciałka.

A Wy co o tym myślicie?

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz