Reklama

Przechodnie znajdują porzuconego labradora z notatką: jej treść łamie serce

Przechodnie znajdują porzuconego labradora z notatką: jej treść łamie serce dog-sad

W idealnym świecie nie byłoby ani jednego złamanego psiego serca. Niestety rzeczywistość jest inna. 

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 15.07.2020, 10:09, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Przechodnie zostali zszokowani widokiem starego, czarnego labradora. Pies został znaleziony przywiązany do metalowej bramy przed sklepem zoologicznym w Upchurch, niedaleko Sittingbourne w hrabstwie Kent.

List w jedną stronę

Pracownicy Swale Borough Council Stray Dog Service, którzy znaleźli psa, opublikowali jego zdjęcia na Facebooku z prośbą o pomoc w zidentyfikowaniu właściciela. Jednak tym, co sprawiło, że ich serca zamarły, była oburzająca notatka pozostawiona obok zwierzęcia.

Treść zapisana na zmiętym kawałku papieru brzmiała: „Proszę mnie przyjąć, ponieważ mój właściciel porzucił mnie po 10 latach, bo nie nauczyłem się być dobrym, więc wróciłem tu, gdzie mnie znalazł”.

Na szczęście serwis Swale Dog Service niedawno opublikował aktualizację informującą, że znaleziono właściciela zwierzęcia, a jego dalsza rodzina, która „zna i kocha psa”, zajmie się labradorem.

Wyjątek od reguły

Portal Bored Panda skontaktował się z Rebeccą Dart, oficerem ds. komunikacji i marketingu w Swale Borough Council, gdzie znaleziono czarnego labradora.

Okazuje się, że: „Rzadko zdarza się, że w Swale odnajdujemy porzucone psy. Staramy się proaktywnie współpracować z właścicielami, aby znaleźć inne rozwiązania”.

Na szczęście labrador okazał się szczęśliwy i zdrowy. „Ma około 14 lub 15 lat i dobrze sobie radzi jak na swój wiek”, powiedziała Rebecca.

Źródło: Facebook/ Swale Borough Council Stray Dog Service, boredpanda.com

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz