Reklama

Rodzina 27 godzin czeka pod schroniskiem, aby adoptować "wyjątkowego" psa

Rodzina 27 godzin czeka pod schroniskiem, aby adoptować "wyjątkowego" psa dog-happy © Shutterstock

Schronisko otrzymało setki pytań o czworonoga, ale jedna rodzina zrobiła dosłownie wszystko, aby go adoptować.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Wpis w mediach spolecznościowych 

Schronisko Broken Arrow Animal Shelter w Oklahomie udostępniło na swoim facebookowym profilu zdjęcie ps rasy border collie. Według danych Fox23 News, fotografia została wyświetlona ponad 27 000 razy. Dlaczego?

Powodem jest... znamię w kształcie serduszka na piersi psa. 

Schronisko otrzymało setki pytań na temat psa, ale jedna rodzina zrobiła wszystko co w jej mocy, aby uczynić czworonoga częścią rodziny.

Fox23 News poinformował, że począwszy od 8:30 w środę, 27 godzin przed tym, jak pies mógł zostać adoptowany, rodzina z Tulsy czekała już na niego przed schroniskiem.

Zgodnie z regulaminem

Na stronie internetowej schroniska można przeczytać, że wszystkie bezpańskie zwierzęta muszą przebywać w placówce przez co najmniej pięć dni, zanim będą mogły zostać adoptowane. Ponadto adopcje są przyjmowane według kolejności zgłoszeń, co tłumaczy chęć rodziny, aby jak najszybciej dotrzeć na parking schroniska.

Schronisko w Oklahomie podzieliło się dobrą wiadomością na Facebooku: „Ta urocza suczka poruszyła serca ludzi w całych Stanach Zjednoczonych i z przyjemnością ogłaszamy, że znalazła swój nowy dom !!! Dziękujemy wszystkim, którzy udostępnili nasz post”.

 

This precious baby girl has touched the hearts of people around the U.S and we are happy to announce that she has found her new furever home!!! Thank you to everyone that has shared our post.

Posted by Broken Arrow Animal Shelter on Thursday, June 11, 2020

Jeśli chodzi o nowy dom psa, Kyle Johnson powiedział Fox23 News, że suczka, którą on i jego rodzina planują nazwać Luna, zostanie podarowana szwagierce jako prezent ślubny.

Pamiętajmy jednak: pies to nie zabawka, jego adopcja powinna zostać gruntownie przemyślana! 

Według nas, wszystkie psy zasługują na miłość! Więc jeśli chciałbyś adoptować czworonoga, koniecznie zajrzyj tutaj.

Źródło: Fox23.com

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz