Reklama

biały owczarek niemiecki

Biały owczarek niemiecki zostaje mamą nietypowego zwierzęcia (VIDEO)

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano aktualizacja dnia

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Owczarki niemieckie to doskonałe psy stróżujące. Zawsze chcą chronić swoje rodziny, niezależnie od tego, jak bardzo różni są jej członkowie. Właśnie to zrobiła Sombra. Suka przyjęła do klanu nietypowe zwierzę i traktuje je jak własne dziecko.

Zapoznanie dwóch zwierząt różnych gatunków może być prawdziwym wyzwaniem, ale jeśli zostanie przeprowadzone prawidłowo, jest niezwykle satysfakcjonującym doświadczeniem.

Jesteśmy przyzwyczajeni do prezentowania, w większości przypadków, psów i kotów, ale tym razem sprawa dotyczy nietypowego przypadku.

Bohaterem tej historii jest piękny, biały owczarek niemiecki. Psy o tym nietypowym dla owczarków niemieckich umaszczeniu są hodowane głównie w USA i Kanadzie i nie są uznane przez FCI (odmianę tę uznaje za to brytyjski Kennel Club).

Uroczy moment

Film opublikowany na portalu YouTube przez użytkownika @robinkrumm pokazuje, jak pies tuli i czuwa nad nowonarodzoną afrykańską kozą karłowatą (rasa drobnych kóz domowych, które można trzymać w domu). Sombra, tak nazywa się suka, myśli, że zwierzę jest jednym z jej młodych. Efekt tej pomyłki jest przeuroczy. 

Niepowstrzymany instynkt macierzyński

Jak pokazują zdjęcia, Sombra uwielbia dbać o kozę w taki sam sposób, w jaki suki dbają o własne młode. W ten sposób zwierzęta okazują swoje uczucia. Gestem, który utwierdza w przekonaniu, że ​​samica owczarka niemieckiego wierzy, że koza jest jednym z jej szczeniąt, jest lizanie.

Jak widać na nagraniu, koza, jest zachwycona opieką i pieszczotami ze strony suczej mamy. Nie ma wątpliwości, że miłość jest odwzajemniona.

Źródło: YouTube @robinkrumm

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz