Reklama

Golden retriever przegrał walkę – z takim przeciwnikiem nie poradziłaby sobie większość szczeniąt

szczenię golden retriever dog-wow

Szczeniaki uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu – zwłaszcza jeśli podczas harcy towarzyszy im ich ulubiona zabawka. Jednak jeśli w grze pojawia się taki "przeciwnik", wszystko się komplikuje. 

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Żadne szczenię nie rodzi się z wiedzą o otaczającym go świecie. Informacje zdobywa z własnego doświadczenia, a także od rodziców czy podczas szkoleń z opiekunami.

Szczenięta są bardzo ciekawskie, często także uparte, dlatego gdy do głowy przyjdzie im jakiś pomysł, chcą zrealizować go za wszelką cenę. Właścicielom tego golden retrievera udało się nagrać determinację  malucha. 

Przeczytaj jak przebiega rozwój szczenięcia

Determinacja godna pochwały

Na filmie możemy zobaczyć, jak szczenię chwyta w zęby różową zabawkę i przymierza się do wyjścia na podwórko. Niestety na drodze do beztroskiej zabawy stanął mu niewidzialny przeciwnik – szyba.

Najwyraźniej psiak nie zdawał sobie sprawy z czym ma do czynienia, ponieważ trzykrotnie próbował sforsować przeszkodę. Determinacja psiaka była tak ogromna, że ani na moment nie wypuścił z pyska ulubionej zabawki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Goldies World™ (@goldies_world) on

Po starciu z nieznanym przeciwnikiem szczenię postanowiło dać za wygraną i szukało pocieszenia na grzbiecie mamy. Suczka obserwowała całe zajście, jednak postanowiła nie interweniować. Czasami dzieci muszą się uczyć na własnych błędach.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz