Reklama

Obserwowała swoje pitbulle przez domowy monitoring. Kiedy zobaczyła, co robią – zaniemówiła

dwa pitbulle  domu dog-wow

Spanky i Roman są naprawdę nierozłączni. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Jill Rogers mieszka w North Jersey ze swoimi dwoma pitbulami – Romanem i Spanky. Psy, kiedy tylko się poznały, od razu zapałały do siebie wielką miłością i stały się najlepszymi przyjaciółmi. 

Chory pies 

Kilka tygodni temu, 8-letni Roman zaczął mieć problemy z uchem. Wdała się infekcja. Jill zabrała go to weterynarza na badania. Okazało się, że pies ma krwiaka i potrzebna będzie operacja.  Czekając na operację stan psa się pogarszał. Ból był coraz większy. 

Na początku Spanky, który ma 6 lat nie zauważył, że coś niepokojącego dzieje się z jego starszym bratem, ale w miarę jak Roman czuł się coraz gorzej Spank zaczął obchodzić się  z nim coraz bardziej delikatnie. 

Pitbull – charakter, zdrowie, cena – dowiedz się więcej! 

Monitoring psów w domu 

Podczas gdy rodzina czekała na termin zabiegu, Roman musiał jak najwięcej wypoczywać. Aby mieć pewność, że z psem wszystko w porządku, zainstalowali kamery, by móc – kiedy są w pracy – sprawdzać, co z Romanem. 

Przyjaciel na dobre i na złe

Pewnego dnia Jill zobaczyła na obrazie z kamery scenę, która wzruszyła ją do łez. Spanky chciał jak najmocniej ulżyć bratu w cierpieniach i wiedząc, że dla Romana każdy ruch to ból przyniósł mu posłanie i delikatnie przesuwał je w kierunku Romana, aż ten w końcu znalazł się z nim na jednym posłaniu. Wtedy mógł dopiero położyć się obok i udzielać mu wsparcia. 

Kiedy Jill zobaczyła to video, zaniemówiła. Ta chwila pokazywała jak mocno Spanky kocha swojego starszego brata. 

Roman szczęśliwie przeszedł operację i dzięki troskliwej opiece całej rodziny czuje się już znacznie lepiej. 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz